Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Totalna vycerpanost-strata radosti zo zivota

Príspevok v téme: Totalna vycerpanost-strata radosti zo zivota
adara

Zrejme sa len potrebujem vyrozpravat,no verte-je mi tazko..

Uz par tyzdnov citim hroznu prazdnotu,smutok,totalnu vycerpanost,v poslednom case stale placem,po
zdravotnej stranke to tiez ide so mnou dole vodou (bolesti hlavy,krcnej chrbtice,na rukach stale citim hroznu svalovicu,psych.som na dne a podobne).

V praci stale taham,kolkokrat aj do vecera,sefka na mna kladie ovela viac nez na ostatnych a dovolenku mi sefka nechce dat,aj ked mam este 12,5dna dovolenky z minuleho roka.Proste ked si pytam dovolenku-lebo citim uz totalne vycerpanie a unavu,potrebujem vypnut-tak mi nechce dat,aj ked ini uz dovolenky mali.Ked oponujem ze je to este stara minulorocna dovolenka-tak povie ze ci si myslim ze som jedina v praci so starou dovolenkou.Ale kolegyne cerpali tohtorocne dovolenky a citim nespravodlivost,ze ja nemozem.Nechcem ist nikam do zahranicia-len si potrebujem odychnut,vypnut.Ako jedine vychodisko vidim v marodke,ale to zas tiez nie je riesenie-obmedzuje to,lebo by potom nemohla nikam chodit (vychadzky su ohranicene,kratke) a aj financne by som skodovala.Ale naco cerpat PN ked mam este staru dovolenku?!?
Doma to mam tiez pevne.Rodicia uz tak nevladzu,takze hlavna starostlivost o vsetko v dome,zahrade,okolo domu je hlavne na mne.Takze z jednej sichty pridem domov a hned nastupujem do druhej a takto je to stale dokola.Vecer uz padam \\\"dole hubou\\\" od unavy..

Stale menej a menej sa tesim zo zivota,stracam zivotny zmysel-podstatu zivota,stale castejsie rozmyslam nad tym ze by bolo lepsie keby ani nezila a bolo uz po mne..
Uz som rozmyslala aj nad navstevou psychologa-ale pracujem viac ako 50km od domova co dochadzam do prace,takze domov chodim az po 16h.V praci koncim po 15h,ale casto musim ostavat dlhsie v praci.
No a psychologovia aspon co som sa predbezne informovala-ordinuju v priebehu dna,menej uz takto v neskorsom case (po 17h napriklad).V okoli takto nefunguje ani jeden.Chodit k nemu na priepustky?To by ma ani tak casto nepustali a nechcem,aby v praci videli priepustky potvrdene od psychologa..

Prepacte mi za dlhy prispevok,ale pomohlo mi aspon takto tu moju tazobu dostat aspon z casti zo mna von

Ivka 1

Adara tak v prvom rade by si si potrebovala odpočinúť ale ako čítam,tak to
tak rýchlo nepôjde. Skús si teda odpočinúť
aspoň cez víkendy a trošku vypnúť. Je tu
aj možnosť doplnenia energie pomocou doplnkov výživy,môžem Ti poradiť ak mi
napíšeš na mail.

hanus.ka

Adara. Každy organizmus má ale svoje mantinely. ked je to už na neho vela vypne aj samé a to tak, že odpadavas. Ver viem o com pišem. A nedovol mu aby sa to stalo. Zivot je priliš krátky na to, aby sme si ho takto nicili. Skus sa uvolnit pri filme v kine, chodievaj do prirody, odloz si urcite povinnosti na zajtra, ved praca ta pocka, ale stratene zdravie sa tazsie ziskava naspat. Prajem ti aby si to zvladla.

adara

Ahoj olala.Dakujem za tvoje pismenka.A zmenit pracu?To vyse 50km denno-denne dochadzanie za pracou je hlavne kvoli tomu ze v mojom blizkom okoli je to s ponukou prace mizerne.Preto robim v krajskom meste,lebo v okolitych okresoch je to biedne.Zaroven som v nevyhode aj tym,ze mam dost vyssie vzdelanie a tak som pre druhych "predrazena" pracovna sila,preto vacsinou uprednostnia ludi so ss-vzdelanim.A zas to-kde by som mohla robit je bud uz obsadene,alebo jednoducho sa tam dostane niekto po znamosti.
Ale sa snazim stale hladat

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Totalna vycerpanost-strata radosti zo zivota - Fórum - ZDRAVIE.sk