zapal,sex

Príspevok v téme: zapal,sex
kaatkaa

zdravim,mam zapal v posve,gyn.mi dala kapsule na vkladanie na 6dni,opytala som sa jej sice ci mozem mat pohlavny styk a povedala ze urcite nie na rych 6dni,ale viac som sa nepytala,lebo je strasne taka neprijemna.tak sa chcem tu opytat,kedy mozem mat potom najblizsie sex?a nemozem mat sex s kondomom ked mam ten zapal?lebo inak sa milujeme s priatelom bez kedze beriem antikoncepciu.ak ma niekto skusenosti prosim o radu

kaatkaa

dakujem ti asda..prave toho sa bojim ze sa mi to vrati a moja gynekologicka je taka divna tak som sa jej na to radsej nepytala a preto pisem sem.veru radsej ten kondom,ale krem na ziaden nedala ..iba tie kapsule.ale uz top preslo,vobec ma to uz nesvrbi ani vytok nemam taky.tak dufam ze sa budem mucot s nim uz konecne milovat.diky moc:)

asda

nedala aj neaky krem k tym cipkom? keby ano, nech sa natrie aj tvoj priatel, lebo ten zapal sa ti moze vratit, skuste nemat ziaden sex, pokial ti to nezmizne uplne, moze sa kludne stat, ze na dovolenke sa ti hned vrati, a to urcite nechcete. ale ked uz tak sa radsej chrante kodomom a pouzite aj trocha lubrikacneho gelu :)

kaatkaa

no ja sa nejak zle necitim,len ma to dou dost svrbi..ale idem na dovolenku v piatok a do stredy uzivam tie vaginalne kapsule.uz citim ze sa mi to lepsi, ale aj tak sa akosi obavam toho sexu ked budem prec.no velmi tuzim si uzit dovolenku,lebo idem prvy krat s priatelom a velmi tuzim aj po nom.neviem co mam teda robit.beriem aj antikoncepciu,nemam sa chranit potom aj inak?ak by ze zas nejaky zapal alebo aby on nieco nedostal.poradte prosiiiim

zabka

ahoj Kaatkaa, co sa tyka zapalov, ak si vkladas cipky,tak nemozes mat sex,ani s kondomom,je to utrpenie,ale je to tak...mam s tym kusenosti,zatial po vkladani cipok to bolo o.k. a mohla som mat s partnerom pohlavny styk, takze najblizsia doba je az potom... a to uz zalezi potom na tom ako sa budes citit...