Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa odmilovať?

Príspevok v téme: Ako sa odmilovať?
iná+++

Možno že to niekomu príde zvláštne, ja tu vacsinou podavam rady ale teraz si neviem rady ja. Chodím s priateľom dlho, mam 22, no a nastala situacia v tom ze sa stale hadame stale je tu tema rozchodu ale ja ten rozchod nechcem, mozno on by uz aj chcel, ale nevie ako mi to ma povedat aby mi co najmenej ublizil. Problém je v tom že ja ako by som chcela neviem sa odputať, keď ma opusti, stratím zmysel zivota a viem ze si aj nieco spravim, totizto mozno to neznie prilis dobre ale je to tak. Som taka povaha to preto. Samozrejme nic som mu take nepovedala, ani sa mu nevyhrázala. To nie. Tu tkvie otázka ako sa odmilovať???Príšerne som do neho zbláznená a hoci to tvrdi aj on, mozno to robí iba preto aby ma ukludnil. Chcem s tým nieco spraviť ešte predtym ako bude nadobro koniec, no potrebujem radu ze co s tým mam spravit? Prosimo radu- nie ze potrebujem psychologa ci psychiatra lebo to viem sama. Láska je strašne komplikovaná aspon v mojom pripade to tak je.Zboznujem mojho mileho, no zaroven chcem aby bol stastny a asi to pri mne nedokaze. Az mi je z toho zle co tu pisem.. ale som v koncoch.. Poradte.

niekto

je normalne ze sa pary hadaju ...
ak mas pocit ze je stebou nestastny a ze bychcel koniec tak sa snim o tom porozpravaj je dost mozne ze to tak nieje ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa odmilovať? - Fórum - ZDRAVIE.sk