Preco To uz nechce?

Príspevok v téme: Preco To uz nechce?
nedokonala

Mozno to poznate - chodite s chalanom uz viac ako osem mesiacov, je vam spolu dobre, rozumiete si, milovanie s nim bolo bozske... lenze Bolo... Vobec ste sa fyzicky nezmenili a jeho uz odrazu nenapada tak casto, aby sa vas dotykal, proste uz nema potrebu sa s vami milovat tak casto, ako predtym, vlastne... Ho to nenapada uz vobec, ako keby uz nemal potrebu milovat sa. Je to zufaly stav, hlavne ak vy by ste sa milovali stale... sex je pre vas potreba, nieco bez coho nemozete byt. Poradte mi, prosim, co s tym, ako mu vratit sexualny apetit? Je to surne, uz ani nepamatam, kedy sme mali naposledy sex... Dakujem za vase rady a pochopenie.

katka8

Hlavne neobviňuj seba,mám s týmto skúsenosť a moje sebavedomie padlo na bod mrazu. dôležité je či to chceš riešiť len ty alebo aj tvoj priateľ.iba Tvoja vôla nestačí, musí chcieť aj on.skúšaj to jedine nenásilnou formou, treba sa o tom rozprávať, nie sa tváriť že sa nič nedeje.ja som čakaním premrhala veľa času a stratila som energiu a nádej.zisti či to chce aj on dať do poriadku a nie len sľubmi a slovami ale aj skutkami.sú na toto aj odborníci, možno má zdravotný nejaký problém.

gabriela 32

Ak si sa s ním o tom rozprávala miliónkrát, aspoň raz z miliónu ti určite odpovedal. Buď sa s tebou o tom odmieta baviť alebo nerozumieš čo ti rozpráva. PS:Chápem ťa a páči sa mi tvoj prístup ale odpoveď je iba v ňom.

misa31

ja s mojim mužom mám ten istý problém. Koľko má tvoj rokov? Stáva sa niektorým už okolo 30, že sa im zníži hladina testosterónu - hormónu zodpovednému za chuť na sex. Má to aj iné prejavy, napr. únavu. Nenápadne som mu podsúvala, návštevu urológa (napr. nechcem nič na narodeniny, ale nesmiernu radosť mi spravíš, keď navštíviš urológa)a podarilo sa.Doktor mu zobral krv a zistil, že má znížený testosterón. Predpísal mu tabletky a chuť na sex sa mu zvíšila. Možno má ten tvoj rovnaký problém!

es

mne zena prstava byt pritazliva ak mi naivne povie kolko chlapov gynekologov sa na nej vystriedalo. co je pre zeny bezne prirodzene normalne to muz preziva inac. vtedy si poviem ak ju rozrobil tak nech ju aj dorobi a hladam si zenu o ktoru sa stara zena

29

ešte niečo...ak si zvykneš stále čakať ako ja je to cesta do pekla...zabila som 3 roky, ľúbim ho ale on sa so mnou milovať proste nebude...

29

toto mám bohužiaľ za sebou,rok bez sexu.rozumný dôvod som sa nedozvedela, neviem čo poradiť,neviem čo sa s tými chlapmi deje. vyriešila som to iným parnerom, netvrdím že to bol super nápad ale nič lepšie ma nenapadlo.trpela som komplexami ako kôň, to sa už nedalo..:-(

dancul1

hmm, rozmyslam ako ti pomoct.
vies co, zastav sa za mnou, ukazes mi ako to s nim robis a ja ti poviem, kde je pes zakopany.
urobime rozbor, zhodnotime klady a zapory, vychytame muchy a uvidis ten obrat vo vztahu. co ty na to??

sofia2008

Ahojte,pisete tu ze porozpravat sa s nim o tom,ale su taky ktory nechcu o problemoch rozpravat...ja zijem vo vztahu 3roky a za poslednych 11mesiacov som mala sex asi 4 krat naposledy pred 4 mesiacmi tak viem o com pises...

belindak

U mojho byvaleho bol nezaujem o sex vysvetleny jeho neverou. Naozaj ma v inom pripade nenapada nic, lebo normalny mlady zdravy chlap ma na to chut stale. Hoci si presvedcena, ze inu nema, nieco v tom urcite je.