bez priatelov

jaja

NO ajoj. tento problem poznam.presne ako keby som to pisala ja.. Teda, spred roka asi. Bola som na tom tak isto. Najviac ma trapilo, ze nemam ani s kym ist von, ked mi je naprd, nemam za kym ist.. Mala som kamaratov vela, ale boli to kamarati viac-menej len znami. a takych blizsich bolo malo.. mozno jeden..A ako to je teraz? ja ani neviem ako sa to stalo, ale nejak je tych kamaratov viac.. konkretne ti poviem o dvoch. Jedna je kamaratka, druhy je kamarat. Spoznala som ich na nete ;) Pre mna je to DOOOOST netypicke, ale stalo sa.. S tou kamaratkou to bolo tak, ze som napisala do isteho chatu (nie inzerat) iba tak, ze mi chyba kamaratka. Jedna z tych, co sa ozvali je super, stretli sme sa a je to:) no a ten kamarat, na toho som nartafila uuuuplne nahodou. a kedze som ho z videnia poznala, vedela som kto je co je, streti sme sa a teraz ho mozem s cistym svedomim hodnotit ako "muj uplne nejvic nejlepsi pritel".. Na kamaratov sa da natrafit fakt hocikde.. mojich dalsich som spoznala u mojej babky :-) Ale aby som ti nejak poradila: ak nevies najst ziadnu moznost kde by si niekoho spoznala, skus sa zapisat na nejaky kurz, mozno na nejaky cudzi jazyk - spojis prijemne s uzitocnym. :) Ked okolie uvidi ze si mila a je sa s tebou o com bavit, pochybujem, ze im to bude pripadat ako pchanie do rit, ale bude pre nich cest byt s tebou kamarat(ka). Joj, dlha uvaha. no nic. vela stastia ;)

Bombastik1x

Prečo každý chce viac priatelov alebo do konca partiu.Neviem aké maš zaujmy napríklad keby si mal futbal prihlas sa do niejakeho klubu a hraj a tam si isto niejakých najdeš.Ja mám síce kamáratov dosť ale iba jeden je ten čo by sa obetoval pomohol a nikdy nevykašlal.A čo škola tám priatelov nemaš?