Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy ako Japonky / Vietnamky

rhea

to je geneticky dane... my chceme mat vlasy ako ony, ony si zase davaju plastiky, aby mali oci ako my, bielia si plet atd...kazdy mame nieco ine..

haluštička

je to genetika. napr. v japonsku alebo korei si vlasy farbia, mnohi na blond,muzi nosia ucesy ako zeny, ale napriek tomu maju vlasy pevne a huste. napr. si pozri obrazky spevaka Kamijo, az na tie dlhe parochne vsetky ucesy su z jeho vlastnych vlasov a napriek tolkej kozmetike su zdrave a pevne. nevidela som nikde holohlaveho japonca. aj ked na starost osediveju, ale vlasy maju stale dobre.

terezaéééííč

Ahoj no já viem iba toľko že ...japonky a vietnamky používajú prípravky s prírody.Ako napr. bambusoví olej,a takisto to je společné s jedlom ... oni jedá veľa zravého jedla ako napr. dusená ryže alebo morské plody. A mislím si že by si také vlasy mohla mať ale iba tekdi ak by sisi je žehlila pretože na tom niečo je.
neviem ťi poradiť pretože by sisa musela spítať čínanky čo používa inak ti neviem poradiť

svetlana6

sinderela asi ta sklamem, ale take vlasy nikdy mat nebudes, rovnako ako nebudes mat vlasy ako maju cernosky :) to je geneticky dane. da sa tomu priblizit roznymi pripravkami, zehlenim... ja som mala kamaratku, bola Korejcanka (boli sme spolu v usa) a viem ze raz telefonovala so svojou babickou a ta lamentovala a pytala sa jej ci je zdrava a ake tam ma vlasy, ked tam vraj vobec neje ryzu. no nemam to nijak odborne potvrdene, ale viem, ze tym padom musia nejak spajat konzumaciu ryze so zdravymi vlasmi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy ako Japonky / Vietnamky - Fórum - ZDRAVIE.sk