Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Celulitida, prec s nou, poradte!!!!

Príspevok v téme: Celulitida, prec s nou, poradte!!!!
lilinka

Ahojte, rozhodla som sa pre boj s celulitidou, ktora je dufam zatial este v stadiu kedy sa stale s nou da nieco robit. Nie som naivna aby som verila, ze len nejaky zazracny kremik pomoze, a viem, ze treba aj cvicit, no najlepsie by bolo, keby mi niektora z Vas poradila kombinaciu obidvoch metod. S ktorou znackou kremu mate najlepsie a najvyraznejsie vysledky? Pripadne poradte aj cviky vhodne na cvicenie spolu s pouzivanim kremu. Dakujem velmi pekne, pomohli by ste mi bohovsky :)))

Gabika02

No tak moja znama mi raz vravela,ze sa celulitidy zbavila,tak ze poctivo cvicila cviky na zadok a stehna(prip. cele nohy)a hlavne pila vela nesladenej vody a ako doplnok si kupila tusin od znacky nivea ci co,no ale hlavne su tie 2 prve body.Cviky si mozes pokojne najst aj na nete v google alebo sa chod pokojne poradit do fitka s trenerom.Je to namahavy boj tak drzim palce:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.