Stale myslim na jedlo

Príspevok v téme: Stale myslim na jedlo
prasiatko

mam problem. Asi rok trpim ppp. Obdobia hladovania sa striedali s prejedanim . schudla som roznymi sposobmi. Vzdy mi chutilo jest ,jedla som aj sladke aj mastne, ale v norme. Teraz sa snazim z toho dostat, nehladovat,ale stale myslim iba na jedlo. Som nim posadnuta. Ked rano vstanem tesim sa nato co si idem dat na ranajky, stale sa rozhodujem co si v obchode kupim ,a vecer myslim na to,co budem jest zajtra. Nechcem aby ma jedlo takto ovladalo. Stale nieco robim,sportujem, no stale rozmyslam nad ym co by som si dala. Nemozem uz takto dalej:(

ada16

najhorsie na tom co moze byt ze na toto neexzistuje ziadna pirula,,,,toto vsetko ma poznaaci navzdy,,,a ked si na toto vzdy spomenem, tak sa pytam Boha preco zrovna ja takto musim s tym bojovat,,,,,mna uz to tak nebavi,,,,ved to neni zivot:((((ää

ada16

zufala ,,,sak aj ja mam furt depky a to sa doma pretvarujem ze som stastny clovek,,,,,mna to ani doma nebavi,,,,najradsejs by som si zbalila veci a sla niekam prec od vsetkych probleeemov ,,,,tato moznost my furt vrrta v hlaavee

ada16

pusate,,ja som zo starej turej,,to asi ani nepoznas to je male mesto za trencinom,,alebo blizko je aj nove mesto nad vahom:D

zufala

uzinak . a to co si napisala ze ..( nikdy ma nepochopi) tak to mas fes pravdu ja mam tez pocit ze ma nikdo nechape .. maam pocit ze toto pochopia iba ty co su ako ja .nechapu co to je byt obezny ..a nadmieru tucny .deprimuje ma byt taka aka som :( ..

zufala

uzinak . normalny clovek? a to je vlastne jaky? .. ja mam debky a komplexi uz od detstva nic sa nezmenilo tym ze som schudla proste lebo to nevidim .. vaha a le co je to vaha nic .. proste nic nevidim . nikdy som nebola zo sebou spokojna nikdy ..a aani nikdy nebudem ..deprimuje ma kazdy pohyb uplne kazdy cos pravim ci nahodou mi niekde netrci ,,sadlo" .jaj co mam robit .. uz pochybujem o tom ze raz budem normalna a dam do ust hoci co bez toho aby som si vycitala alebo nemyslela ze ci to vlastne mozem ..alebo ak si dam dvojitu porciu mysli alebo neviem coho ci nebudem muset dalsie 3 dni hladovat a podobne .. neviem fakt neviem ach :(

uzinak

zufala ,,takto som z tebou na tom podobne......tiez mam taky zivot furt len zerem a potom vracam,,,otraaas,,,a najhorsie ze neni lahke s tym skoncovat,,,, kolko razy som si priala vratit cas aby bolo vsetko ako predtym,,,, aby bol zo mna normalny clovek ne jak teraz

zufala

ja nanho nielen myslim ale ho aj konzumujem .. som zufala :( .mam debku jak hovado ..stale by som neco do seba davala jedina brzda kera ma zastavy su zuvacky ..ked ich nemam je to katastrofa..som zavisla od zuvaciek ..ked jem snazim sa jest proste len take menej ,,kaloricke " jedla ..ale proste aj tak je to nechutne ..kto vlastne vymyslel jedlo? .. fuj ..jem napr, mrkvu, ovsenu kasu, musli ,jablko hrozno, tofu ....a podobne .. mam debku a ece k tomu sa mi zda ze som pribrala.. ne ze sa mi to zda ja som vazne pribrala ..a tym sa moja debka ece aj stupnuje ..sem tam vracam ..not eraz nemozem lebo mam doba rodicov ..:( ale nevracam pravidelene len tak ked ze vazne uz ako z vycitkami som na konci ..necem nazad tych 10 kg co som tak schudla co mam robit baby pomozte :( ja vazne neviem uz