Stale myslim na jedlo

Príspevok v téme: Stale myslim na jedlo
prasiatko

mam problem. Asi rok trpim ppp. Obdobia hladovania sa striedali s prejedanim . schudla som roznymi sposobmi. Vzdy mi chutilo jest ,jedla som aj sladke aj mastne, ale v norme. Teraz sa snazim z toho dostat, nehladovat,ale stale myslim iba na jedlo. Som nim posadnuta. Ked rano vstanem tesim sa nato co si idem dat na ranajky, stale sa rozhodujem co si v obchode kupim ,a vecer myslim na to,co budem jest zajtra. Nechcem aby ma jedlo takto ovladalo. Stale nieco robim,sportujem, no stale rozmyslam nad ym co by som si dala. Nemozem uz takto dalej:(

uzinak

cauko dievcata aj ja som podobne na tom jak vy tiez je u mna na prvom mieste len jedlo a nic inee len pretvarovnie a uz ma to tak veru nebavi,,,,,takto do kola to ide asi uz vyse roka,,,,, prejem sa vyvracam ,,,,alebo nejem vobec a potom dostanem taky hlad ze zjem vsetko co my pride pod ruku,,,,,,,alebo som dosla aj po prehanadla a to je asi najhorsie co moze byt,,,,,,,mam vzdy po nich zvlastne stavy,,,,, neviem mozno niektora z vas je na tom podobne a vie o com vravim,,,,,,,,,strasne rada by som s tym skoncovala ale skoro vsade citam ze z toho sa uz upne neda dostat,,,takze ked si predstavym ze to takto bude uz furt ,,,,,,,, ale rada by som sa z toho dostalaaa ale uz neviem jako tolko razy som to skuusala,,,, sama to asi nedokazem jedine komu som o tom povedala je moja segra ale ta sa somnu o tom nerozprava ,,,,ale ani sa jej necudujem nepochopi co to je mat taky zivot,,,,,,,ale tak mozem si za to samaaa :(((((

chrust

Ahojte ludia, ja som tiez drzavala diety, ale jest som neprestala nikdy. Potom som pribrala nejake 4 kila, tak som sa snazila zhodit to tym, ze som jedla raz za den, ale napratala som sa teda riadne, taka hlupost. Dalsie dve kila hore. Teraz som si povedala, ze skusim jest pravidelne menej a fakticky to zabera. Jem ranajky, potom nejaky malicky olovrant, obed a na veceru aspon jogurt s musli, alebo nieco ine, proste musim zjest nieco este vecer a mam dolu 3 kila ani neviem ako. A to som si uz presla takymi vecami, som jedla za cely den len par veci, alebo tak, lenze teraz moja sestra zacala trpet bulimiou a ked vidim, ake to je tazke cele, tak som radsej zacala jest a ide to aj takto a este lahsie a bez stresov, lebo nemusim nad jedlom rozmyslat, lebo viem, ze si ho mozem dopriat.

xxxx

dievcata, nemozte takto zit. z takeho zivota naozaj nic nemate. mozno myslite na jedlo preto, ze ste vyhladovane z neustalych diet. ja som mala takyto problem v mladosti tiez, ale nebolo to dietami, ale z toho, ze som nebola spokojna so svojim zivotom. ked som sa osamostatnila a som si sama sebe panou tak ma jedlo ani nenapadne, hocikedy si ledva spomeniem, ze je obed. a vahu mam lepsiu ako hocikedy v mladosti - 56 kg pri 176 cm bez akychkolvek diet. predtym som mavala 70. uz viem, ze to bolo zo zleho smerovania zivota, zle vybratej skoly a despotickych rodicov

misula

ja mam taký istý problé m ako tu písalo prasiatko...uplne stale myslím na jedlo a tiež rano stanem myslím na too čo budem papať a tak je to strašne ked saprejem som naseba nahnevana a idem do kupelni stojim nad záchodom a rozmýšlam čo urobím nekedy si strčím prsty a ked to nejde dobre zdám to o chvílu na to už zase papam.. je to horzne rozyšli sme sa s priatelom a teraz som skoro stale doma ked sa nudim papam a je to somnov zle. čo mam robiť ??

stacinka

Mne sa stava, ze mam strasnu chut na nieco. Idem do obchodu a pozeram sa na vsetky tie sladkosti, pozeram si ich energeticku hodnotu a gramaz. Potom si kupim tu, co je najlahsia (do 100g) a ma do 500Kcal- a viem, ze to cele zozeriem... neviem si dat len kusok. A strasne mi to ide nanervy.. a ide mi na nervy aj to, ked mi otec nakupi sladkosti a ja sa neviem ovladnut a vsetky ich spracem do seba..:((

hajzlica

aj ja mam tento problem.ide mi to uz na nervy.to je hrozne.raz sa totalne napchavam potom mam vycitky a som nervozna a ked som nervozna tak jem este viac.ale ked zacnem drzat dietu tak nejem skoro vobec.teraz som sice zacala aj cvicit ale jedla sa neviem vzdat..

lenell

ak ste z Bratislavy, mozte kedykolvek prist na nasu skupinu pre ludi s nutkavym prejedanim (ale aj anorexia a bulimia je vitana:-) - stretavame sa uz tri roky a fungujeme! kazdy pondelok a stvrtok o 20:00 na cukrovej 2 (blizko mestskeho Tesca). a predtym mi kludne aj piste, vysvetlim cestu: lenkalenkalenka@post.sk