ako dalej?

sjella

baaabenko moooje :-(((( tak ma to mrzii :-(((( Strasne moc ti drzim palceky aby to co najskor prebolelo. Minulost sa zmenit neda... Dufam, ze ma s okolo seba veeeela kamaratov o kt. sa mozes opriet. Naozaj ti z celeho srdiecka drzim palceky.ajooooooj

dakujem

dakujem velmi,neskutocne to boli,mala cez osemdesiat,nebola chora,zrazilo ju auto,to boli este viac...takto presne pred piatimi rokmi mi zomrel aj ocino,presne prveho oktobra,je to strasne,preco?

tina

Ahoj, je mi to velmi luto. Poznam to v akej si situacii. Musis byt silna a ked si teraz padla na dno, musis sa postavit a kracat dalej, babicku by to potesilo. Bude to boliet asi tak pol roka velmi silno a potom to bude uz na ustupe. Prezila som to ... Drzim ti palceky. A hlavne si uvedomit, ze k zivotu patri aj smrt. Napriek tomu, ze si to neprajeme. Mozno ti pomoze, ked si povies, ze je tam hore a stale sa na teba pozera a sprevadza ta :-) cize je stale s tebou...

dusanr

to je mi luto.je to smutne ale na toto asi ziadna rada co by ti teraz pomohla neexistuje.proste to musi preboliet a zivot musi ist a aj pojde dalej.len bude chvilu tazsi.spomen si na vesele chvile s nou a mysli na to ze by ta babka urcite chcela vidiet stastnu-a urcite zivu-a urcite ta aj vidi.vydrz to