Pri moceni ma strasne boli...

cikat :)

machulka006... noo ako mala som sex s priatelom viac krat tento mesiac... ale ten bol stale s kondomom... pred a po sexe sme stale kondom nafukovali a stale bol cely... nikdy sa neurobil ani do mna ale vonku uz ked nebol vo mnee... tak myslim ze tehotna asi nie som... tak neviem ... pijem tu urologicky caj ako salena tak dufam ze pomoze :)))... a dufam ze to meska koli zapalu.. to mi povedala aj mamka ze to moze meskat z toho.. ale diky za rady :)))....

machulka006

áno som si istá tým že menštruácia z dôvodu zápalu alebo silného prechladnutia meškať MôŽE. nie je to pravidlo...že na 100% ti mešká preto...to určite nie...ak máš podozrenie že si alebo môžeš byť tehotná tak si radšej o tri - štyri dni urob test...

cikat :)

machulka006... si si ista??? lebo mne meska .... teda dneska by som ju mala dostat a nic... tak dufam ze je to preto a nie pre nieco ineeee...:((

bububu

mas zapal mocovych ciest.. alebo nieco take.. mne sa stalo to iste co tebe po prehyrenej noci s priatelom.. robili sme to aj na dlazke-studenej dlazke.. preto som prechladla..
doktorka mi predpisala antibiotika a pit veela urologickeho caju.. ale skus aj ten urinal..
vela stastia.. viem, ze je to veeeelmi neprijemne :(