Prvykrat gynekolog

Príspevok v téme: Prvykrat gynekolog
dadinka

Awojte ludia mam 16 rokov a partnera sktorym som uz rok a vedieme sexualny zivot a uz je nacase aby so si dala predpisat tabletky lenze problem je ze u gynekologa som este nebola a bojim sa vysetrenie ani nie vysetrenia ako samotneho ale ze ci neboli ked ma bude vysetrovat s vnutra ci ma potom vysetreni nebude boliet viete co.Lebo tam nebudem ani vlhka nic a ked domna nikne pristrojmi tak ci to neboli potom dakujem za kazdy prispevok .

tibike811

požiadaj priatela, nech ta predtym "vysetri" - pripravi na "kozu"... alebo by tam mali chodivat chlapi s ich babami, krucinal... jedno je iste, svoju by som ku gyndosovi-muzovi nepustil!

macka26

neboj sa, boliet to nebude. moj gynekolog pouziva aj lubrikacny gel ked mi robi vnutorne sono tak ze to ze nebudes vlha nebude problem.

a ak ides aj na odbery tak urcite nalacno a poriadne sa napi

babulka

ahojky dadinka. neboj sa nicoho. ja som sa odvazila az pred rokom a nebolo to nic hrozne. ked povies ze si tam po prvykrat tak ti urcite vysvetli co sa bude diat. boliet to neboli len je to taky cudny pocit. urcite to zvlanes. drzim prsty :)