Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

červené žilky na nohách

kostlivec

este by ma zaujimalo, ze ak teda zvysim mnozstvo odporucanych latok, je mozne, ze mi zmiznu aj tie zilky, ktore uz vznikli, alebo tym len zabranim praskaniu novych?

kostlivec

kukla, no neviem, ci je to nedostatkom cvicenia. lebo cvicim pravidelne kalanetiku, aj obcas beham+korcule a predsa to mam. a to mi je ledva cez 20 rokov :(

ametystka

ahoj, ani moja mama také žilky nemá a ja som bola už dva krát na ich odstránení laserom. Jedna procedúra vyšla cca na 1000sk. Ešte tam nejaké ostali, ale je to neporovnateľne lepšie. V lete to nerobia, ale v jeseni skús zájsť za kožným, pa

kukla

liečba na odstránenie červených žiliek nepomôže. treba zabraniť tvorbe dalších . ide o zlý krvný obeh v nohách. treba cvičiť...napr. byciklovanie na bruchu, najlepšie jogu.

RNG

nuz nie celkom presne viem na to odpovedat, davate mi privela dovery, ale zilky(spider webs)su nasledok praskania ziliek a ten je vysledok krehkych ziliek.
Cievy vsetkeho druhu krehnu hlavne kvoli nanosom, ktore su zlozene hlavne zo stvrdnutych tukov(80%,) tukovobielkovinnych zlucenin=cholesteroly(15 %) a mineralnych nanosov(5%)
Takto zhrubnute steny ciev nedovoluju vyzivu a regeneraciu vystelkov, ktore sa postupne degeneruju.
.....
Riesenie problemu je vycistit cievy od nanosov(lecitin, chelacia mineralov organickymi kyselinami),
spevnenie stien bioflavonidmi(rutin hesperidin...) a
spruznenie roznymi antioxidantami.
To vsetko sa da dostat z roznych potravin, ale aj z doplnkov potravin.

Z vonku pomaha napr krem s vytazkom antioxidantu z pagastana konskeho(escin) ktory mozete dostat v polskom vyrobku Venitan.

kostlivec

to by aj mna zaujimalo. ja mam 21 a tiez na stehnach popraskane zilky. teda ak aj oriesok myslela take... mam nohy jaq stara baba s prepacenim :( please poradte niekto.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

červené žilky na nohách - Fórum - ZDRAVIE.sk