Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

G L I S S K U R

leila

Glisskure je naj sampon zo vsetkych a krasne vonia. ja pouzivam ten zltohnedy a konceky mam viditene zacelenjsie :)

sonka

používala som aj tie pre hnedé vlasy a tiež boli lesklé, ale ja radšej nejaký na suché vlasy.
a ten nový, čo som o ňom písala je ako ,,miešanina´´ :D toho žltňeho na suché vlasy a ružového pre lesk. Ale celkovo gliss kur majú dobré prípravky.

sonka

vllllasss... no tak na suché s rozš. končekni sú tiež tieto šampňóny, tie žlté. používala som tento rad kozmetiky a nesťažovala som sa, boli účinné. Síce som od nich neočakávala, že zacelia rozštiepené končeky ako sľubovali na tej reklame, lebo takéto končeky sa nezacelia, pomožu už len nožnice, tak som tú reklamu brala s nadhľadom, ale inak tie šapmóny boli dobré. Ale pred nedávnom som vyskúšala zmenu - gliss kur - ten ružový, je to novinky s proteínmi a´olejo z ruže. Povedala by som, že je to vylepšená verzia toho žltého. Má uv . filter, takže vlasy chrái pred slnkom, ale chrámi ich aj pred nepriaznivými vplyvmi prostredia po celý rok, hydratuje a vyživuje suché vlasy, uhladí ich trošku a dodá im krásny lesk a aj krásne vonia, ja používam celý rad a som spokojná. Tak skús ak chceš.

svetlana6

ahoj, no ja tieto sampony pouzivam uz dlho a som spokojna. tiez sa mi lamu vlasy. a teraz mam ten zlty s makadamovym olejom (ci s cim to je)a spokojna som bola aj s tym bledoruzovym pre hodvabny lesk.

olik

ahoj, no to zalezi aj na tom aky mas typ vlasov ak ich mas suche a lamu sa ti vrelo odporucam gliss kur oil nutritive, ten je skvely mam ho odskusany:-) a ze vraj je dobry aj novy rad ten je ruzovy ale to som len pocula:_)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.