v kolkych rokoch treba ist na 1. gyn. prehliadku??

[zruseny12]

vikuska,ale to neznamena,ze je zla mama...neboj sa...ved tu ide o zdravie a nie o pirsing...je to o niecom inom...ale ako chces ty...chod aj sama...je to len na tebe...hlavne to nenechavaj tak...prajem vela stastia...aby to nebolo nic vazne...ahoj

vikuska

ale mne to mama nikdy nepowedlaa aj kedd som mala kramy prvy krat som to najskor powedala kamaratke as potom nejak mame ze mama kupme nejkae vlozky =)

[zruseny12]

prave,ze zacni najprv z bruchom,ze ti tvrdne a potom jej povec,ze aj moc nie je taky aky ma byt.../mam 11rocnu dceru,a povedala som jej,ze ked bude mat problm,ze mi ma to povedat...zatial menzes nema,ale ked nieco nech mi to povie.../a jasne tiez som sa nezdoverovala mame s hoci cim,ale ani som nemala take problemi...

vikuska

ja jej to aj cem powedat len newem kao sak chapes nie? ajty si volakedy bola v mojej situacii ako mam k nej prist mama mam vytok biely boli ma bruco a mam ho tvrde ?

[zruseny12]

vikuska,ja by som ti radila ist...nepodcenuj to,ved tu sa ti radi iba cez PC...radsej skor, ako neskoro...nemusi to byt nic vazne,ale to tvrdnutie brucha je tiez dost divne...skoc a uvidis,ked nechces hovorit mame...vela stastia...

vikuska

maria machulka kvoli mne sa nemusite hadat =)mno neni to az taka vazna vec nie, ci he jale podla na ani ee newem ci mam ist na tu gyndu juuj