vyrazky na chrbte.........

vladimirko

VIEM POMOCT! Sam som mal niekolko rokov tento problem, nepomahali mi ani antibiotika predpisane dermatologickou a syrove mydlo to len zmiernilo. Avsak som natrafil na sposob, ktory odstranuje pricinu a preto som sa toho natrvalo zbavil. Ak mate zaujem o moju pomoc tak vladimirkontul@gmail.com

cunik

ked mate vyrasky na chrbte, najlepsia a najkvalitnejsia vec na toto je solarko, po dvoch tyzdnoch nebudete mat na chrbte ani fliacik po vyrazke, hovorim to z vlastnej skusenosti a to som tam mal tych vyrazok ajajaj!!

wewewericiak

dnes som bol na kontrole u svojej obvodnej a ked ma pocuvala zo zadu vsimla si ze mam zopar vyrasiek na chrbte a odporucila mi: dettol liquid. par kvapiek do poldecaka a natierat to kazdy den.

alia

Ahoj lacvike. Neviem ako ti tie vyrazky vyzeraju, ja sa vzdy cele leto trapim v zime je to uplne minimum s takymi malymi vyrazkami, ktore su ozaj male ale je okom vidiet, ze tam je hnis a treba to dat von. Kamaratka je lekarnicka a kedze som uz nevedela co s tym robit mi kazala vriedky vysusit a to ide iba nejakym alkoholom. Najlepsie rezne ci slivovica.Proste slovenske palene.Musim povedat a jejpodakovat, kazdy vecer som si ho cistila a po 1-2 tyzdnoch mam cisty chrbat ak mam pocit, ze chce vyjst nieco na povrch okamzite cistim chrbat.Staci len vatovym tamponom, mozes inak aj 2-3x za den.rzim palce.