potadte mi prosím som zufala...

Príspevok v téme: potadte mi prosím som zufala...
lenka1205

ahojte---prosím vás čo mi ponože ked mi strašne začali vypadávať vlasy?mam 17 rokov vlasy som mala velmi husté a teraz za posledné 2 mes. mi začali velmi vypadávať vlasy..a začínajú byť redšie a redšie kupila som si šampon proti vypadávaniu vlasov aj capillan....a nič nepomáha....može to mať suvis s tým že som za cca 8 mes. schudla 13 kg??čo mám robiť nechcem byť holohlavá pomožte mi poradte lebo sa už asi zblláznim :(((((((((((((((((((((((((((((((

[zruseny12]

a nadbytok SELENU sposobuje vypadavanie...
je to dost zlozite,asi by si mala zajst k lekarke...alebo zacni normlane vsetko jest a mozno sa ti to napravi...

[zruseny12]

ako pise aduliena,ked si tolko schudla mohla si strati vit.a miner.napr.nedostatok zeleza ma vplyv na vypadavanie vlasov...

svetlana6

mne tiez raz zacali vlasy z nicoho nic padat (tiez ich mam nastastie huste) velmi sa mi osvedcil Revalid. sice drahy, ale co clovek v takejto situaci nespravi.. brala som ho tusim tri mesiace, 2 (alebo 3?)tablety denne. tu si o tom mozes precitat viac:
-odkaz odstránený-
keby to neprestalo, tak doktorka- horm. vysetrenie, atd.

aduliena

Samozrejme, že to môže súvisieť s tým, že si schudla. Veľa záleží aj na tom, akým spôsobom si chudla, či zdravým alebo nezdravým. Kúp si v lekárni nejaké vitamíny proti vypadávaniu vlasov. Ak to nepomôže, choď k lekárke, daj si spraviť rozbor krvi, zistia ti, aké vitamíny ti chýbajú a čo je príčínou vypadávania vlasov.