Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal mechura a oblicky

Príspevok v téme: zapal mechura a oblicky
eee

Ahojte,kto by mi vedel nieco povedat k tejto teme? Mam uz rok kazdy mesiac zapal mechura a napadlo ma ci by to nemohlo byt aj nejakou zle funkcnou oblickou.Uz som pochodila aj urologiu, aj zenskeho a stale nic.V minulosti ma raz tak bolela lava oblicka(tipujem ze to bola bolicka} aj som mala teplotu ale dala som si nejake lieky od teploty a lezala som vikend v teple a preslo mi to.Medzitym som nic nemala az teraz, cize asi o 3 roky neskor ma zacali trapit zapaly mechura. Idem teraz sice na dovolenku aj ked mam este antibiotika ale ked sa vratim chcem skusit ist k zenskemu na vysetrenie chlamydii. Ked by chcel ist partner na vysetrenie chlamydii ku ktoremu doktorovi by mal ist?No a ked to nebudu chlamydie tak uz asi len mam volaco s oblickami. Uz v poslednom case cikam iba krv ked mam zapal.Myslite, ze by mi mohla pomoct napr. nejaka akupunktura? AKo vysetruju oblicky na nefrologii? Mne robil urolog sono obliciek a nic. Tak neviem.Aj kameru do mechura. Ten mam vraj zdravy.Pijem aj kazdy den urologicky caj,beriem brusnicove tablety,aj probiotika a stale nic. Myslim, ze ked nic nezabera, ze by mohlo ist skor o funkcnu poruchu obliciek asi. Mate niekto s tymto skusenosti?Vdaka

RNG

Klinicky ucinna davka na brusnice je minimum 50 gramov denne. A ucinnost je len na streptokoky na slizniociach, nie na ine infekcie, pripadne mozne aj parazity.
Radsej by som radil pouzit roztok GSE, 60 kvapiek do pol litra vody, to ma zaber na ovela viac patogenov, nez brusnice, alebo bezne ATB.
Pripadne aj oreganovy olej (3x2 kapsule) ktory ma nielen antibakterialny ale velmi silny ucinok na mozne kvasne a plesnove kultury.
Dokonca sa moze jednat aj o virqlny zapal, v tele nosime vsetci dnes plno virusov permanentne, ktore pri znizeni obranyschopnosti(viralna imunita) su schopne rozmnozit sa a sposobit problemy.
Antiviralne som tu casto spominal, celu radu od beznych dplnkov selen, zinok, probioticka kultura Lactobacilus Bulgaricus, aloe vera, L-lysin, echinacea, baza, astragalus atd az po najsilnejsie, extrakt z olivovych listov, lapacho a najma chaparal(larrea tridentata)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal mechura a oblicky - Fórum - ZDRAVIE.sk