Zrkadlo,tvar alebo mi sibe???

Príspevok v téme: Zrkadlo,tvar alebo mi sibe???
(ne)sibnuta??

ked sa zapozeram do zrkadla na miesto svojej tvare vidim tvare ludi ktorych som v zivote nevideLa... nekladla som tomu ziadnu pozornost myslela som ze mi len troska sibe...ale nerobievala som to casto.... naposledy som to urobila v piatok ked som bola u priatela a odisiel s izby... potom sa vratil a videl ako sa pozeram a nic som mu neodpovedal tak do mna drgol a ja som donho skocila ze co chce... potom sa ma spytal ze preco som pri tom sedela v tureckom sede..a ja som mu nevedela odpovedat.. pretoze ja som si sadla normalne ako na stolicku a kedy som si dala nohy do tureckeho sedu neviem... povedal ze som vyzerala ako keby som sa s niekym rozpravalaa on ma pri tom vyrusil .... sibe mi?????

sudenim

to je vsetko vec psychiky,ak tomu uverite,uvidite tam kadeco a to je tak vo vsetkom. Aj ked budete lezat v posteli a mysliet na to,ze tam niekto je,zacnete pocut zvuky atd,..psychika sa s nami casto zahrava. Ukludnite si hlavicky, nemyslite na hluposti a nebudete ani nic vidiet ani nic pocut. Vela ludi sa na to vie namotat tak,ze sa z toho fakt scvoknu. A zrkadla sa nebojte:))a jajku ignorujte,kade chodi,tade provokuje a robi z ludi debilov, tiez je nieco ako strasidlo v zrkadle,hehe

lillinka13

Myslite ze tie tvare tam moze vidiet kazdy? a inak ako sa da pozerat 11 minut bez zmurknutia?? velmi ma laka skusit to, ale bojim sa...ja som raz videla ako sa nad mojou postelou sklana zena a smeje sa

zrkadlo

Pozerá sa presne 11 minut bez mrknutia. Zrkadlo je vec nebezpečná, ťahá z vás negatívnu energiu a urieknutie. Musíte však pri tom myslieť na niečo pozitívne. Pokiaľ nemáte dostatok informácii, s podobnými vecami sa nezahrávajte, môžte si ublížiť a stav šialenstva je to najmenšie riziko a následok. Kedysi sa verilo že zrkadlo je brána do iného sveta, no nikto nevie, do akého a čo je za ním.

igua

dufam, ze som ta neurazila s tymi drogami...to som nemala v umysle. drogy su, -bohuzial-, da sa povedat, beznou sucastou zivota. a je to svinstvo. tiez som hocico skusala, ale stacilo. uz nikdy viac.

(ne)sibnuta

nie ziadne drogy neberiem...no tak diki ja som len chcela vediet ze ci ste o tom uz poculi a ked ano a je to ten stav vedomia tak to je ok.. uz to nebudem robit ...diki moc