Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zrkadlo,tvar alebo mi sibe???

Príspevok v téme: Zrkadlo,tvar alebo mi sibe???
(ne)sibnuta??

ked sa zapozeram do zrkadla na miesto svojej tvare vidim tvare ludi ktorych som v zivote nevideLa... nekladla som tomu ziadnu pozornost myslela som ze mi len troska sibe...ale nerobievala som to casto.... naposledy som to urobila v piatok ked som bola u priatela a odisiel s izby... potom sa vratil a videl ako sa pozeram a nic som mu neodpovedal tak do mna drgol a ja som donho skocila ze co chce... potom sa ma spytal ze preco som pri tom sedela v tureckom sede..a ja som mu nevedela odpovedat.. pretoze ja som si sadla normalne ako na stolicku a kedy som si dala nohy do tureckeho sedu neviem... povedal ze som vyzerala ako keby som sa s niekym rozpravalaa on ma pri tom vyrusil .... sibe mi?????

jajka

divanim sa do zrkadla sa clovek sam seba akoby zhypnotizuje, navodi si iny stav vedomia. skuste to a uvidite. nemyslim si ze je to zdrave to robit. su z toho take zrakove halucinacie.

lizanka

martina25: myslis si, ze na vysokej skole maju patent na chapanie fungovania tohto sveta? to je len obycajna ludska pycha tych, ktori si pre diplom nevidia dalej od nosa-ze vsetko sa da vysvetlit logicky. myslis si, ze jej obvodacka poradi? nanajvys ju posle na psychiatriu, tam jej predpisu lieky, ved kto ma dnes cas babrat sa s jednym divnym pacientom ked je taky natresk? to, ze vidi tvare v zrkadle nie je ziadna porucha, bud ma velku fantaziu, alebo naozaj nejaku pozoruhodnu schopnost. tak sa prosimta drz svojho oboru.

igua

a aky mas pri tom pocit? mas strach, alebo si pokojna?
na tvojom mieste by som radsej vyhladala psychologa a s nim si to vsetko presla...tuto chodia vacsinou obycajny ludia a maju ROZNE nazory...
ja verim na nadprirodzeno, tiez som v zivote zazila par takych veci. ale vsetko je treba dokladne preskumat, aby si si bola ista.
ale je to sila...

nesibeti

Nesibe ti, a ja verim tomu co rozpravas, mne sa stalo raz tiez nieco nevysvetlitelne, spociatku mi nikto neveril, bala som sa zaspat, potom mi kamoska uverila ked sa jej stalo nieco podobne. A dialo sa mi vela veci co by nikto neuveril, viacere som ani nikomu nepovedala aby si nemysleli o mne ze mi hrabe. no preslo to casom...doteraz neviem co to bolo ,ale uz som si zacinala mysliet ze mi sibe.

jajka

je tazke niekomu radit, ak niekto nasilu pretlaca svoj nazor a vytahuje ze ma doma diplom. nepovysuj sa nad ostatnych. tak nikomu nepomozes. dokonca ani sebe.

martina25

Je ťažké niekomu pomôcť, ak sa do diskusie zapájajú puberťáčky.
(ne)sibnuta: ak budeš o danej téme niečo potrebovať, ozvi sa mi na mail.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zrkadlo,tvar alebo mi sibe??? - Fórum - ZDRAVIE.sk