Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

suvisia mandle s akne?

July

Ano, suvisi to s tym. Hnisave vyrazky su jednym z prejavov, ze sa v tele nieco zapalove odohrava. Vsimni si, ze pri kazdom zapale co si kedy mala si aspon miene vyhadzala... Robil ti lekar testik? Spravil by vyter z vyrazky a tiez dalsi z mandle, aby zistil ci je povodcom ochorenia ten isty mikrob. Prespokladam, ze sa jedna o stafylokoka. Po tom teste lekar zvazi ci je este mozne liecit to antibiotikom kedze stafylokoky su uz odolne potvorky. Ale nie je to pravidlo. Akne mozes mat ak ako osobitne ochorenie. Ale kazdopadne by ti mali spravit sedimentaciu krvi a testy na zapalove paramerte.

barbinka

podľa mňa áno. Mám po ich vybratí úplne hladkú peknú pleť a ešte som sa zbavila aj ženských problémov.

luciferka

Ahoj, nemyslim si, aj ked mozne moze byt vstko. ale ja som mala tiez problemy s mandlou, chronicke zapaly, elke bolesti a tak, a mala som plet ako babo..., potom mi ju vybrali, a teraz mam plet strasnu..., same akne....,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

suvisia mandle s akne? - Fórum - ZDRAVIE.sk