Zalubena v 28?

ewka.

bože, prepáč!! zle som to prečítala :)
ja som videla, že má 23 rokov. sorry!
tak ten predošlí príspevok neplatí /
rob sa že si ho ani nečítala hi-hi/
-
tak že 33 rokov má. no to je zrelý muž.
určite bude sympatický, keď si sa zamilovala. a miluje aj on teba?
ak ano tak je všetko v poriadku a určite ho nestratíš len pre to, že si ešte nikoho nemala. neboj.
už má veľa za sebou, určite mal pred tebou aj ine ženy, ale ty budeš výnimka. niečo čo si bude vážiť a ceniť.

ewka.

hanblivá môj má 35 rokov. No tvoj je mladší od teba? je to nezvyčajné, ale napr. moja kamoška má 33 rokov a má 27 ročného. a funguje im to skvele.
najprv sa bála rozdielu a okolia, ale ona vyzera mladšia a on zas staršie. a ten rozdiel by im nikto nehádal.
len toho svojho najprv dobre spoznaj.
ste spolu len 2 mesiace, to je krátko a 23 ročný chalani sú ešte dosť nestáli.

straaasne hanbliva

ewka, a ten tvoj ma kolko rokov?
Ten "moj" ma 33, a prave teraz menil pracu, z blavy prisiel blizsie k domovu

ewka.

no 2 mesiace je krátka doba. ešte napíš, že kde pracuje. Už má asi 30 rokov, tak ma to zaujíma. lebo ak je inteligent tak všetko pochopí, neboj.

ewka

ano cez telefon sa také veci neriešia.
ja som s mojím priateľom tiež neni každý deň. vieš my sme spolu už rok a pol, a voľakedy sme si telefonovali každý deň teraz niekedy len každý tretí deň. je pracovne vyťažený. a vy ste ako dlho spolu?

straaasne hanbliva

ahojte, zatial som mu to nepovedala, nebola na to vhodná príležitosť. Nie sme spolu kazdy den, a cez telefon to riešiť nechcem.

bambulka015

no ja som len chcela napisat ze ja som to mala za sebou uz v 16tich,ale viem preco som to robila,a terz sme s priatelom spolu uz veeeelmi dlho a on je pravy