Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PORADITE MI???

Príspevok v téme: PORADITE MI???
jaruska_17

Ahojte potrebovala by som poradit...mam iba 13 rokov ale mam problemy s pletou( scervenanie na licach, vyrazky...moje celo vyzera oko posypane grisom=(... mozno nieje spravne pouzivat make up ale potrebujem to plet si cistym a staram sa o nu( inak odporucam GANIER PURE... som velmi spokojna) ale ked gel na cistenie dojde nemam moznost ist si hned kupit novy a tak si plet niekolko dni necistym... a som tam kde som bola...make up nepouzivam dlho mala som s oriflamu kryci krem VISION odtien Lindsay ale to je nieco strasne...a potom MISS SPORTY LIGHT ENERGY....da sa to ale na kreme vznikaju supinky...tak ja uz nwm poradte nejaky dobry make up ale ne za 1000sk =D dakujem za kazdu radu...=D diki
p.s puder pouzivam LEMAX taka lacna znacka ale velmi dobry a korektor MISS SPORTY

maj kvietok

ahoj jaruska doporucujem si kupit mydlo pre babetka ,aj krem najlepsi je sudokrem je trochu drahsi ale najlepsi,uvidis ze sa ti to zlepsi ver tomu!!!!a make up je naj.loreal zakryje a nie je tak vidno.Pa a ozvy sa ako to dopadlo

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PORADITE MI??? - Fórum - ZDRAVIE.sk