strach z cesty

Príspevok v téme: strach z cesty
zuzka.

chcem sa opýtať: bola som vyslaná na služobnú cestu. mam vodičský preukaz len krátku dobu a dosť sa tej cesty bojím. asi nemám vyvynutý orientačný zmysel, preto chcem poprosiť o nejaku internetovú stránku so satelitnými mapami, aby som si tú cestu naštudovala. nejaké som si našla, ale tie sú staré, nie nové. totiž v našom meste postavili kaufland a ani na jednej stránke ešte nie je zobrazený. prosím poraďte! dakujem

agina

Hocikoho sa opytas, tak ti v Bratislave cestu ukaze.Nicoho sa neboj, su tam same semafory a takisto ked Blavaci vidia cudziu znacku, su zhovievavejsi, lebo vidia, ze nie si zdejsi.

ethel

...ja by som si na cestu pribalila kamarátku,proste niekoho,kto ma bude obveselovať....Keby som bola ja na tvojom mieste tak si pred Blavou odparkujem a na miesto určenia idem autobusom:-)))velmi jednoduché...

zuzka.

ja sa nebojím jazdiť, ale že netrafím, stratím sa. Idem so Blavy, tam budem 2 dni a potom do Brna na 3 dni. no ako sa vyznám v meste, to je to čoho sa bojím.

žužužu

zuzka,k autu ti mali pribaliť aj navigačný systém.SA čudujem že ti dali auto,keď máš vodičák len krátku dobu,skús si nájsť osobného šoféra,prestaneš mať strach a možno spojíš príjemné s užitočným