Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnut a nepribrat?

Príspevok v téme: Ako schudnut a nepribrat?
Okica

Ahojte! Pri mojej vyske 172cm mam 105kg(merane doma) a 100(pri merani u doktora). Chcela by som sa spytat ako sa zbavit mojej nadvahy alebo uz obezity a zhodit 40kg... Mala som uraz chrbtice kvoli comu nemozem cvicit uz 7 rokov. Od roku 2001 stale priberam a neviem schudnut. skusala som uz aj delenu stravu a nic.

Martin Il.

Ahojte.Prosím vas,mam 14 rokov a v posledných mesiacoch som schudol asi 7 kg co som vobec nečakal.mam 14 rokov som z cífera a volam sa Martin,meriam cca 174 cm a mam 89/88 Kg a potreboval by som nejaku radu ako dalej lebo takto ma už žiť nebaví! :-(.poprosim od vas kazdu každučkú radu ktorá sa mi hodi,kazdy den prejdem na kole asi 1 az 2 km inak ani nemám čas na šport,obcas posilujem.zacal som obmedzovat stravu a vodu..prosím čo by ste mi poradili? Dakujem Martin I.

aja05

Neviem preco kazdy pribral po 90-dnovej diete,ale ja som nepribrala nic dokonca som este 5kg schudla a teraz ju drzim zas dokonca som dva dni porusila a nepribrala som nic.... cele je to podla mna v hlave ja som zvyknuta jeste styrikrat denne a malicko,pocas tej 90-dnovej som si odvykla vela jest,pretoze predtym to bolo u mna hrozne zjedla som vsetko co mi chladnicka ponukala,ale odkedy stravu delim tak je to super.

fofina23

ahojte prosim vas o nejaku dobru radu, minuly rok som drzala tu 90 dnovu dietu, ano schudla som skoro 10kg, ale len co som zacala jest normalne hned sa mi to vratilo, aj vela naspet. Niesom spokojna so svojou vahou, hlavne s bruchom potrebujem nieco robit, mam take skusenosti, ze u mna zacina klesat tuk z brucha a potom z ostatnych casti tela. A hlavne neviem ako mam obmedzit sladkosti, strasne som na nich zavisla. prosim vas o pomoc, aj ake cviky pomahaju na brucho a neexistuju nejake lieky co mi aspon zabrabia chuti na sladke? dakujem ak mi niekto moze pomoct napiste mi na moj mail fofina23@azet.sk

me

´Dievčatá,poviem vám z vlastnej skúsenosti-stačí športovať,nejesť vyprážané a mastné jedlá,obmedziť pečivo a sladkosti a samozrejme sladené nápoje. Zdá sa to veľa,ale keď raz začnete uvidíte ako to pôjde.Ja som už 3 roky vegetariánka,ale bielkoviny dopĺňam strukovinami a podobne.športujem minimálne 12krát do týždňa-profesionálne plávem 2krát do dňa,cez víkendy ráno chodievam behať a všade chodím na bicykli.Pri výške 176 cm vážim 52 kg a tým pohybom sa to fakt krásne udržiava(pri takom výdaji si občas môžem dovoliť aj zhrešiť:)a nikdy necítim hlad.Ak áno,dám si nejaké ovocie alebo zeleninu na zasýtenie.Ak potrebujete niekto poradiť,som tu pre vás.

sisina

femini: ak si z vychodu, tak by ti mohla pomoc Zora Ochodnicka, pozri si www.zora.sk , ale podla mna potrebujes na to brucho hlavne cvicit a trochu upravit stravu, ved 65 kg je nie je nic strasne, pokial ale nemas vysku 150 cm :)
Moja osobna skusenost-ja som cez minulu zimu pribrala tiez 6 kg a od januara do augusta som uz schudla takmer 8 kg, cize 1 kg za mesiac, pomaly ale isto a dufam natrvalo. Nedrzim ziadne diety, to by som nevydrzala, lebo jedlo milujem a okrem toho, nechcem si pobabrat metabolizmus, ale prestala som jest a pit sladke a prezierat sa na noc:)
Co sa tyka cvicenia, tak necvicim pravidelne, mam problemy s krcnou chrbticou, ale vela chodim peso, bicyklujem, domace prace, to je tiez vydaj a vsetko robim rychlym tempom.

tester

Skúsiť použiť elektrostimulátor AB Gymnic. Stojí asi 280 Sk. Ja sám mám záujem o jeho kúpu. Neviete mi prosím niekto poradiť, kde ho majú na sklade ?

floggpik

Ahojte!Citam tu vase prispevky a chcem tiez nieco pridat zo svojich skusenosti.Vyskusala som uz snad vsetky diety na svete,casto sa mi podarilo aj schudnut,ale po skonceni diety sa mi vsetky kila vratili aj s urokami...Takze po 5tich rokoch som sa "dietovanim" dopracovala z 54 na skoro 73 kilo...A to musim podotknut ze profesionalne sportujem,minimalne tie 4 hodiny denne...Takze nedietujte ale zdravo sa stravujte!Paradoxne som schudla ked som sa zranila-spadla som a polamala som si bedrove stavce....2 mesiace som lezala v korzete a na injekciach,jest mi velmi nechutilo,zila som len na ovoci,zelenine a chudom mase...A schudla som...No ale momentalne uz to neplati:)Moj najvacsi problem je zavislost na sladkostiach,doslova,mne nepomoze dat si "susene ovocie ci 4 kocky horkej cokolady".Ked uz si povolim,tak pri 4 kockach fakt nezostane a neskoncim kym nevybielim vsetko sladke co predomnou neutecie...A potom mam z toho len depresie...Neviem ako tuto situaciu ale riesit,uz som skusala vselico...Neviete mi niekto poradit?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnut a nepribrat? - Fórum - ZDRAVIE.sk