Ako schudnut a nepribrat?

Príspevok v téme: Ako schudnut a nepribrat?
Okica

Ahojte! Pri mojej vyske 172cm mam 105kg(merane doma) a 100(pri merani u doktora). Chcela by som sa spytat ako sa zbavit mojej nadvahy alebo uz obezity a zhodit 40kg... Mala som uraz chrbtice kvoli comu nemozem cvicit uz 7 rokov. Od roku 2001 stale priberam a neviem schudnut. skusala som uz aj delenu stravu a nic.

majkaaa

To je prvý krok k úspechu. Pozitívne myslenie a chuť niečo dokázať. A ver mi,že to nie je až také ťažké,akoby sa na prvý pohľad zdalo. Prvé úspechy Ťa budú motivovať. Drž sa.

Okica

Som sa naprogramovala an chudnutie, lebo sa za 2 roky chystam vydavat a mat babo a pri tejto mojej vahe je to viac nez riziko. A moj priatel ma pri vyske 175cm vahu 65. Vyzerame ako Laurel a Hardy :(

majkaaa

Okica,všetko je v tvojich vlastných rukách a hlavne v mysli. Ak budeš chcieť,neverím,že to nedokážeš.Kašli na nezmyselné diéty,začni jesť zdravšie,pestrejšie,veľa zeleniny,ovocia,snaž sa o to,aby v strave nechýbali bielkoviny,spočiatku pešia chôdza,zvyšuj tempo,neskôr,ak sa budeš cítiť pohyblivejšia,pridávaj cviky na brucho,pás,posiľovačky,pozri si kalanetiku.Neverím,že ak budeš veľmi chcieť,ak si do tej hlavy vsugeruješ,že to dokážeš,že by to nevyšlo.Veľa zdaru.

Okica

miro: mohol by si mi napisat co a ako si zmenil na stravovani? napr. tak ze co si jedol predtym a ako si to upravil aby to bolo ok.

miro.83

Samozrejme ze s tvojou vahou sa napriklad behat moc neodporuca, pretoze je to zataz na klby. Da sa schudnut aj bez sportovania. Tiez som schudol bez sportovania len som upravil stravu. A uz ked som bol chudsi tak som zacal sportovat najme beh sa stal mojou drogou. Potom neskor som zacal posilovat, pretoze som mal 65 kil na 176 vysku co nie je boh vie co a snazil som sa zase pribrat na svaloch. Ale dolezite je to ze som zmenil sposob stravovania ziadne diety len zmena zivotospravy. Teraz mi uz vobec nechyba ta strava co som jedaval v case mojich 95 kil.

Okica

Super krasne vysledky! Aj JA CHCEM! mat -40. Pomozete mi? Ako mam zacat hned rano? Vstavam cca. 7-7:30 a ficim do prace. chodim zvycajne okolo 8 bud peso alebo bicyklom sem-tam na motorke :D

majkaaa

www.editasipeky.sk
a pri každom mene,ak dáš čítaj celý článok sa zobrazí foto pred a po...a to už netreba komentovať...zmeny sú viditeľné a úžasné,sú to ženy všetkých vekových kategórií

kakarinka

ak mas velmi chut na sladke, daj si za hrst suseneho ovocia alebo 3-4 kococky horkej cokolady.

ja som raz vyskusala oklamat chutove bunky citronom a pomohlo to, potom som uz na sladke nemala chut, tak mi to otupilo jazyk :)

majkaaa

Prečítaj si knižku od Šipeky Vysoká škola chudnutia,aj sa nasmeješ,aj sa podučíš. V jej ďalšej knihe Leháro je to už rozpísané viac,daj sa na stránku www.editasipeky.sk a klikni vľavo na fotogalériu,tam na všetky články a pozeraj,čo všetko baby dokázali...som tam aj ja.Mám dolu 26 kíl