Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo to so mnou je???

Príspevok v téme: čo to so mnou je???
ema

už asi taký mesiac ked sa s priateľom milujeme, tak sa nemôžem spraviť...sem-tam to na mna aj ide, ale nič...obidvaja sme z toho taký nervózny...nie, že by som sa vždy spravila, ale bývali medzi tým najviac 2-3dnové prestávky...čo mám robiť???len mi nehovorte, že vymeniť partnera, pretože ja ho moc lubim...

lilipo

No , aj mne sa to stalo. Stale som sa spravila ked sme sa milovali a zrazu to prestalo a uz asi viac ako pol roka nemozem. pritom sme stale spolu s lubime sa a prestalo to. :-(

imunitka

Ale prosim ta, menit ho nemusis :) to ze ho lubis, je najvacsia vyhra, lebo s laskou sa da vsetko, ak to je prava laska;)

To, ze sa nemozes urobit moze sposobovat viacero faktorov.

Bud za to moze nejaky zdravotny problemik.../neboli ta to pri milovani?,nemas cudny vytok?/

..alebo za to moze psychika, co bude napravdepodobnejsie.
Mozno to bolo tak, ze raz,dvakrat sa ti nepodarilo spravit a potom ten tretikrat si sa uz bala a nedokazala sa uvolnit a spustila si tym bludny kruh..

Vsetko, co treba je uvolnit sa, stahovat pri tom posvove svalstvo, spravne dychat a nemysliet na to, ze sa neurobis..Pozeraj sa pri tom na frajera,ako ta vzrusuje, ako mu to robi dobre, ked sa spolu milujete a neboj, po case sa uvolnis a budes moct dosiahnut orgazmus:) a inak niekedy pomoze aj ked mas mierne,ale naozaj iba trochu vypite :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo to so mnou je??? - Fórum - ZDRAVIE.sk