Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BORELIÓZA a neurologické príznaky

Príspevok v téme: BORELIÓZA a neurologické príznaky
kamilka

Pred 5 rokmi som bola liecena na boreliozu, vysledky po prelieceni boli negativne. Teraz som vsak podstupila novy odber krvi na zaklade neurologickych problemov - zasiahnuty zrakovy, sluchovy nerv a vestibularna paralyza a vysledky na boreliu su pozitivne. mate tiez skusenosti s neurologickymi problemami pri tomto ochoreni? Hovori sa, ze najviac sada na klby, tie mam vsak zatial v poriadku. mam 30 rokov. ake su moznosti liecby?

RNG

boreliozu prenasa kazdy bodavy hmyz, nielen klieste.To je uz davnejsie znama vec, ale lekari to nechcu rozsirovat. Boreliozne bakterie bolo najdene aj v slinach, pote atd, hoci tato forma prenosu je menej pravdepodobna.
Ale cim, viacej ludi ma boreliozu, tym je vacsia pravdepodobnost dostat to inym sposobom, nez cez kliesta alebo nymfu kliesta, ktora moze byt uplne drobna.

xxxx

RNG bolí ma celé telo hlavne kolená a to už pekne dávno a stále som unavená.Mám pocit že sa ma chytá chrípka, alebo že mám svalovicu.Kliešťa som nemala.Niečo ma však poštípalo a ostal mi asi mesiac červený fľak,potom sa zmenšil,ale stále ho mám,je to už viac ako rok.Mohlo by sa jednať o boreliózu

RNG

borelioza a chlamidie su notoricky tazko zistitelne v malych mnozstvach v tele. Aj ked test ukazuje negativne, neznamena, ze bola borelioza vynicena.
Testy su casto nepresnejsie, statisticku uvadzaju az 30 % false negative, co je velmi zle.
Zialbohu je dnes epidemia oboch spomenutych a vedie to k "autoimunnym chorobam", tam to lekari zaradia, ked nevedia zistit ziadnu pricinu testami.
Na boreliozu mam dobre vysledky dlhodobym pouzivanim extraktu z olivoveho listu, a Samenta/Vilcacory s NAC a pripadne enzymami.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BORELIÓZA a neurologické príznaky - Fórum - ZDRAVIE.sk