brigáda

dommi

co uz stava sa, v ziadnom pripade mu to nehovor, to by nepochopil ani ten najchapavejsi partner, pri kazdej prilezitisti by ti to vyhadzoval na oci, takze zapieraj, aj ked ta bude hryzt svedomie, s tym by sa asi ziaden milujuci partner nezmieril.

frisk

pozri ja som mal asi len 1 vazny vztah a ked som mal aj jake moznosti tak som ju nikdy nepodviedol... a ani by som to neurobil... ked niekoho lubim tak az za hrob... mohla skakat okolo mna, mohla robit co chcela... bud som ju poslal niekam alebo si sama vsimla ze to ma marne a prestala... a toto iste ziadam aj od priatelky lenze to neni take jednoduche... vy sa furt vyhovarate ze na to musite mat chut ale na to ze chlap uz umiera od nadrzania kaslete vacsinou... a potom to na vas pride a priatel nikde... zastre sa vam mysel a trtkate a trtkate a trtkate a potom to lutujete... keby som bol boh tak radsej to rebro co vam dal adam zlomim na kolene... bozie cesty a zenska mysel su nevyspytatelne... zensky mozog nepochopitelne perpetum mobile zalozene na blbostiach, prichadzajuce s blbostami...

nechce sa mi prihlasovat

nehnevaj ale luto by ti to mohlo byt keby si ho podviedla z jednym(aj ked ani to neni ospravedlnenie ale da sa o tom aspon trosku diskutovat) ale s tromi???to uz mi je situacia.ja byt chlapom tak taku babu poslem ... priklanam sa ku nazoru vacsine.

drakenko

A potom že chalani sú svine a podvádzajú ženy kedy sa len dá... Skôr naopak, aj keď je to veľmi individuálne.

jjjjjjjjjjjjjjj

tabu,,,,,takže tvoja baba si to može rozdavať aj s 3 naraz , aj ked je tvoja frajerka? to si teda bud blbec ,že jej to dovoliš

tabu

Dievčina chce radu a Vy sa na ňu vrhnete ako vlci. Hambite sa. Moralizovať si chodte do kostola. Najradšej by som Vás všetkých vykopol do 14-tého storočia. Myslím si že jej iba všetci závidite. Jessi držím ti palce. A z tých bláznov si neromb ťažkú hlavu. Sú rorší ako svätá inkvizícia.

madman

tupci, suhlasim plne s tebou. kurva, zijeme vo svete, kde kadzy podjebava kazdeho a kto este nezacal, aj tak vacsinou zacne, tak sa tu netvarte!!! prdele, 95% vztahov je aj o nevere, lenze ked su neverni muzi je to v poriadku ... ja mam strasne ukricane svedomie, takze aj ked som bola neviem ako nadrzana, nepodviedla som, ale niekedy lutujem, lebo vdaka tomu, co vidim vsade naokolo uz absolutne neverim na vernost vo vztahu ...

121212121212

možno sa krava chcela len pochvaliť ale akurat je na lutosť, že je taka blba, dufam ,že ten jej na to pride a pošle ju do riti !!!!!!!!!!!