Urologický/gynekologický problém?

Príspevok v téme: Urologický/gynekologický problém?
thanks

Ahojte. Už asi 2 mesiace sa liečim. Mám problém pri močení. Nič ma nepáli, nereže, nemám krv v moči. Len vždy na konci ma zabolí. Navyše ma to niekedy bolí aj pri obyčajnom sedení. Niekedy aj akoby svrbí. Teraz mám už pocit, akoby to bolo v tom zhybe, ktorý sa nachádza hneď vpredu, pred pyskami, pred vchodom do pošvy. Niekde vo vnútri. Neviem čo mi presne je, lebo urológ povedal, že mám netypické príznaky, ale naposledy mi kultiváciou zistil prítomnosť kožnej baktérie Staphylococus sp., tak mi dal Sumamed. Okrem toho som nedávno bola aj u gynekologičky, lebo ma nezvyčajne boleli vaječníky. Povedala mi, že to vyzerá tak, akoby už doznel zápal pravého vaječníka a nasadila mi lieky, ktoré pomôžu aj na mechúr aj na vaječník. Ešte stále ich užívam, ale mám aj tie nezvyčajné pocity. Už neviem, čo mám robiť. Urológ povedal, že mi to asi prechádza zo ženskej strany na močový mechúr. Ja mám pocit, že som najprv mala problém s mechúrom. Neviem, či mám podráždený mechúr od sexu, alebo čo. Mali ste niektoré podobný problém????? Myslíte, že budem dakedy v poriadku????

pomoc

prosim Vas vie mi niekto pradiť čo to je ked mam hrozne bolesti ale v pupku a ťaha sa to až dolu.Akoby mi niekto ťahal z vnutra pupok prosim poradte čo mam robiť

lourdes

caute, ak mate na konci mocenia divny pocit, moze ist o chlamydie, alebo ureaplazmy alebo obdobne hadimršky. velmi malo zien vie, ze ked maju urologicky problem moze to signalizovat prave pohlavnu chorobu. odporucam ist gynekologovi a poziadat o MIKROBIOLOGIU, cytologia nestaci, to je na nic. ja som mala opakovane zvysene leokocyty, co siganiluje zapal mocoveho mechura, ale som dost prezierava, tak som isla na gyndu a vyziadala si mikrobiologiu, staci jeden sexualny parner a chlamydie su na svete, a k tomu ak sa nepreliecite tak aj neplodnost. kazda zena, ktora planuje mat babo, by mala ist na Mikrobiologiu u svojho gynekologa. Vasho lekara nezaujima ze vam nieco je,citala som pribehy ako si 7 rokov baba liecila zapal mocoveho mechura a potom zistili ze ma chlamydie. neskutocne, je to velmi rozsirena choroba, len vela ludi, hlavne mladych , nevenuje pozornost priznakom alebo ziadne nemaju.

zafirah

Prosim Vas,vedel by mi niekto pomoct ohladne problemu,ktorý som tu spomínala?Je to velmi neprijemne a neviem si s tym rady. Dakujem vopred.

zafirah

Ahojte.Mám dosť nepríjemný problém.Od istého obdobia som zospodu velmi svrbela.Netusila som z coho to moze byt ale jedno som vedela, ze od nedostatocnej hygieny to urcite nie je.Neskor som zistila ze to je pravdepodobne od sprchoveho gelu,vraj to zeny mavaju.Vola sa to vraj plesen alebo ako (hrozne to znie)ale su to nejake bakterie presne neviem ako to je.Kupila som si canesten a natierala som sa.Po par dnoch svrbenie preslo ale nepreslo to uplne. Teraz mam ten problem ze ked sa umyvam, velmi ma to stipe.A pouzivam schvalne detske mydlo. Netusim co to moze byt,ale je to velmi neprijemne a co je horsie, nemozem mat pohlavny styk,bojim sa dost aby partner odo mna nahodou nejake bacily nedostal. Neviete mi poradit co to moze byt?Ku gynekologovi pojdem niekedy v januari ale kym ma objendaju a dostanem sa tam bude este dlho trvat..Vie mi s tym niekto pomoct?dakujem

Ivka 1

Neregistrovaná jedná sa o premnožené kvasinky.Dobré probiotika a do pošvy krem aloe gelly urobia svoje.Viac na maile,ozvi sa ak chceš vedieť viac.

neregistrovana

ahojte, moj problem zacal v lete ked som z vycerpania dostala chorobu pocas ktorej som mala velmi vysoke horucky a brala som silne antibiotika. Gynekolog aj prakticky lekar mi povedali, ze mam porusenu sliznicnu floru. moje problemy spocivaju v stipani, svrbeni, neustalich vytokoch (niekedy len priesvitna tekutina a niekedy husta tvarohovita zmes) a nakoniec mam problem zvlhnut aj napriek tomu ze som vzrusena, teda je pre mna sex v poslednom case bolestivy. skusila som nejake lieky ktore mi predpisal gynekolog, ale prve mi to este viac podrazdili teda som nedokazala ani sediet a dalsie mi pomohli len na oko... Pomozte mi, co mam robit??? :(

Ivka 1

V pošve žije okolo 50 druhov baktérií ale musia byť v rovnováhe ,lebo
premnožením niektorého nastávajú gynekologické ťažkosti rôzneho druhu.
Najviac nás vie potrápiť candida albigans,mycoplasma,ureoplasma,, Gardnerella vaginalis.
Z tých užitočných je to Laktobacilus acidophilus Vaginalis - podporuje prirodzený ochranný mechanizmus pošvy svojím podielom na produkcii kyseliny mliečnej .Vďaka jej prítomnosti je pH
pošvy kyslé.

Ivka 1

V pošve sa nachádza viac ako 50 druhov
baktérií a mali by byť v rovnováhe ,lebo
premnožením niektorej z nich hlavne
candida albigans vzniká práve to svrbenie a pálenie v pošve a na malých pyskoch ohanbia,výtoky.
S prošpešných je to hlavne Lactobacilus
acidophilus vaginalis - podporuje prirodzený ochranný mechanizmus pošvy,
svojim podielom na produkcii kyseliny
mliečnej .Vďaka jeho prítomnosti je pH
pošvy kyslé.

sarin

ivka ano do criev viac druhov, ale v posve tusim okrem acidofilusu a este jedneho neprezije ziaden iny.. Ale fakt by ma zaujimalo ako sa vola ten druhy..