Asi sa zblaznim:(

Príspevok v téme: Asi sa zblaznim:(
t.a.n.k.a

Ahojte..viem ze asi vecsina z vas mi bude radit njavstivit psychologa alebo nieco podobne..neviem z lekarov mam akosi stracvh proste im neverim preto chcem riesit sovj problem najprv takto..mam 16vsetko zacalo ked som amla 14nasla som si super chalana prost elubili sme sa po polroku vztah umrel na rakovinu-bolo to v juni min. roka tesdne pred letom potom prislo leto typu sex, alkohol,drogy neviazana zabava--proste naslals om ludi s ktorimi som prepila prefajcila presexovala cee vecery az kym sa jednehp vecera moj vtedy kamarat najlepsi nezabil na motorke..skosi som sa to snazila predychat a v
v septembri som nastupila do nvoej skoly na gympel v skole sa mu zacalo dfarit nonasla som si noveho chalana a ked sa po 2tyzdnoch zaacal moj vztah rucvat tak to islo dole vodou aj so skolou znvoa som presla na "letny rezim" hadavala som sa s rodicmi co trva aj dodnes..nepomahaju ani vychovne bitky od rodicov proste nic...s tym chalanom som sa o 3mesiace rozisla teda pred 4mesiacmi odvtedy som sama stale ma prepadavaju zle nalady, som na chvilocku sama niekde v izbe tak sa uplne bezdoovodne rozplacem pred spanim ked zavriem oci vidim tvare ludi ktori uz davno neziju ako pridu ku mne volaju ma k sebe ze im chybam, v noci nespim pretoze sa bojim pocitu ze aka nocna mora ma zas zobudi..neviem ako dalej..pre mna uz zivot akosi nema zmysel..:(

t.a.n.k.a

ja som pre rodicov akoby cudzia nezaujimam ich oni maju dokonaleho mojho brata a im je jedno co robim ja:(
proste nemam na tomto svete nikoho,nemam kde sit nic:(

qqqq

Hm,16 rocna presexovala vecery...To je krasa. Rodicia kde boli, ked si brala drogy a opijala sa? Mali by ta dat do polepsovne.

aaaaa

nemas aspon niake oblubene miesto kam rada chodis? ja take mam. je to sice len raz za rok-tabor. tam sa na 10 dni zbavim rodicov.(otec alkoholik, mama ma nenavidi)Radi mi to zaplatia, len nech som prec. Vzdy tam na chvilku zabudnem na problemi, nacerpam trochu energie a potom z toho vlastne zijem cely rok. Az do dalsieho leta, kde vzdy stretnem super ludi. Cely rok sa tam tesim. Oni ma sice nechapu, ale je mi s nimi dobre. To mi pomaha. Skus to, mozno by ti to aspon trochu pomohlo. Je mi luto co sa ti stalo. Inak pomoct asi neviem.

t.a.n.k.a

nie som jedinacik mam brata o11 rokov mladsieho odo mna takze to tiez nie je boh vieaka vyhra..
mna proste na tomto svete uz nic nebavi neviem najst nieco co by ma bavilo..

kacennaaa

ahoj t.a.n.k.a.az sa mi tlacili slzy do oci ked som si to tu citala,strasne ma to mrzi ake to mas tazke a taka mlada.je to dost smutne.neviem ci ti pomozem,asi ani nie,ale aspon nieco si precitas a mozno to nieco urobi.zivot je sma o sebe tazky,kazdy ma nejake problemy,niekto ich berie tazsie niekto lahsie.niekto je uz vycviceny a berie zivot s rezervou,teda tie udalosti s ktorymi sa denno denne stretava.jednoducho ti chcem len poradit aby si neurobila hlupost,pretoze vzdy tu mas pre co byt.tvoji rodicia su mozno zufali z toho ako sa chovas,mozno vidia ze sa osi deje a chcu ti dobre,preto tie bitky(co nie je aj tak dobre riesenie),oni ta maju urcite radi a velmi by ich to bolelo kebyze odides.skus iny zivotny styl,menj sa stretavat s tymi ludmi s ktormi robis veci ktore mozno ani sama nechce a uvedomujes si ze su zle..a ze ta to dostava do stavu v ktorom sa necitis najlepsie.nemas nejake kruzky?nieco co ta bavi?nenajde sa ziadna kamoska ktora by ta vypocula?alebo kamos?a co surodenci?si jedinacik...ja som to tiez nemala najlahsie,no nemozem to porovnavat,kazdy to svoje vnima inak..a co sa tyka tyxch ludi ktori ti odisli,ber to tak ze to tak asi malo byt a ty to nemozes ovplyvnit,nieco ti to prinasa,ale to zistis asi neskor ked budes starsia.ja vlastne ani neviem ako ti mam pomoct,napisala som ti len moj nazor a pevne v kutiku duse dufam len ze neurobis nejaku hlupost.urci si nejaky ciel v zivote co chces dosiahnut alebo pre co tu mas byt a zit s nami nadalej na tomto velkom "hnusnom" svete.musis si verit a mat samu seba hlavne rada.vtedy ti to pomoze nabrat vo svojom zivote iny smer.vela stastia a mozes sem tam napisat ak mas zaujem ako si na tom.pa

kacennaaa

ahoj t.a.n.k.a.az sa mi tlacili slzy do oci ked som si to tu citala,strasne ma to mrzi ake to mas tazke a taka mlada.je to dost smutne.neviem ci ti pomozem,asi ani nie,ale aspon nieco si precitas a mozno to nieco urobi.zivot je sma o sebe tazky,kazdy ma nejake problemy,niekto ich berie tazsie niekto lahsie.niekto je uz vycviceny a berie zivot s rezervou,teda tie udalosti s ktorymi sa denno denne stretava.jednoducho ti chcem len poradit aby si neurobila hlupost,pretoze vzdy tu mas pre co byt.tvoji rodicia su mozno zufali z toho ako sa chovas,mozno vidia ze sa osi deje a chcu ti dobre,preto tie bitky(co nie je aj tak dobre riesenie),oni ta maju urcite radi a velmi by ich to bolelo kebyze odides.skus iny zivotny styl,menj sa stretavat s tymi ludmi s ktormi robis veci ktore mozno ani sama nechce a uvedomujes si ze su zle..a ze ta to dostava do stavu v ktorom sa necitis najlepsie.nemas nejake kruzky?nieco co ta bavi?nenajde sa ziadna kamoska ktora by ta vypocula?alebo kamos?a co surodenci?si jedinacik...ja som to tiez nemala najlahsie,no nemozem to porovnavat,kazdy to svoje vnima inak..a co sa tyka tyxch ludi ktori ti odisli,ber to tak ze to tak asi malo byt a ty to nemozes ovplyvnit,nieco ti to prinasa,ale to zistis asi neskor ked budes starsia.ja vlastne ani neviem ako ti mam pomoct,napisala som ti len moj nazor a pevne v kutiku duse dufam len ze neurobis nejaku hlupost.urci si nejaky ciel v zivote co chces dosiahnut alebo pre co tu mas byt a zit s nami nadalej na tomto velkom "hnusnom" svete.musis si verit a mat samu seba hlavne rada.vtedy ti to pomoze nabrat vo svojom zivote iny smer.vela stastia a mozes sem tam napisat ak mas zaujem ako si na tom.pa