Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asi sa zblaznim..

Príspevok v téme: Asi sa zblaznim..
t.a.n.k.a

Ahojte..viem ze asi vecsina z vas mi bude radit njavstivit psychologa alebo nieco podobne..neviem z lekarov mam akosi stracvh proste im neverim preto chcem riesit sovj problem najprv takto..mam 16vsetko zacalo ked som amla 14nasla som si super chalana prost elubili sme sa po polroku vztah umrel na rakovinu-bolo to v juni min. roka tesdne pred letom potom prislo leto typu sex, alkohol,drogy neviazana zabava--proste naslals om ludi s ktorimi som prepila prefajcila presexovala cee vecery az kym sa jednehp vecera moj vtedy kamarat najlepsi nezabil na motorke..skosi som sa to snazila predychat a v
v septembri som nastupila do nvoej skoly na gympel v skole sa mu zacalo dfarit nonasla som si noveho chalana a ked sa po 2tyzdnoch zaacal moj vztah rucvat tak to islo dole vodou aj so skolou znvoa som presla na "letny rezim" hadavala som sa s rodicmi co trva aj dodnes..nepomahaju ani vychovne bitky od rodicov proste nic...s tym chalanom som sa o 3mesiace rozisla teda pred 4mesiacmi odvtedy som sama stale ma prepadavaju zle nalady, som na chvilocku sama niekde v izbe tak sa uplne bezdoovodne rozplacem pred spanim ked zavriem oci vidim tvare ludi ktori uz davno neziju ako pridu ku mne volaju ma k sebe ze im chybam, v noci nespim pretoze sa bojim pocitu ze aka nocna mora ma zas zobudi..neviem ako dalej..pre mna uz zivot akosi nema zmysel..:(

Magy

yela - je dobre si najprv pozriet datum zalozenia temy a datumy poslednych prispevkov. dost pochybujem, ze t.a.n.k.a sem po STYROCH rokoch stale chodi sa divat, ci jej niekto nenapisal! :))

yela

Ahoj...... ak to vydrzis a nezabijes sa, uvidis, co je po smrti. Ale tento zivot je sam o sebe peklo, iba skuska. Treba len pockat, naozaj. Nepokusaj sa ublizovat nejako sama sebe, zi nejako dalej, nezaspavaj so strachom, vzdy moze byt aj horsie. Neboj nic, vsetko sa deje z nejakeho dovodu. Hlavne bud sama sebou a nenechaj sa tahat nikym inym ani inymi nazormi, nech si kto chce co chce mysli. Rob tak, aby si sa mala dobre, v pohodli si vychutnavaj ked len napr.chut cistej vody, najedz sa, ked si hladna.. dychaj..
Uvidis, co bude dalej.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Asi sa zblaznim.. - Fórum - ZDRAVIE.sk