Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem pri sexe

Príspevok v téme: Problem pri sexe
qwert100

mam taky problen ,ze priatelka sa nedokaze pri sexe spravit.ked sa s nou hram ,jazykom atd je vsetko fajn,naposledy ked sme mali sex ja som sa spravil a ona sa rozplakala ze ju to uz nebavi,ze ona stale nic ,ze si to chce vychutnat aj pri sexe,teraz som s toho zufali a neviem co mam s tim robit ,lebo ja som vyskusal uz asi vsetko :-(

marcelaj

ja som napriklad NIKDY nemala orgazmus, ani prstami, jazykom a uz vobec nie sexom...a ja neplacem ale sex si vychutnavam..ttss a ona place

labello333

neboj sa qwert100...ja sa nedokazem tez vobec spravit, a nechapem vobec preco.ani ked ma uz pomaly partner ide spravit...a tez...prstami je to super a vzdy ma spravi a aj jazykom je to super, i ked jazyk asi nema este taky vycviceny uz na orgazmus :D..takze nech neplace, raz sa docka a DUFAM ZE AJ JA !!! :)a nebud zufaly ani ty...ja napr. nedavam svojmu priatelovi vobec najavo, ze ma nedokaze spravit pri sexe...ale ved predsa....vie to...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem pri sexe - Fórum - ZDRAVIE.sk