hudba lieči srdiečko

jaja

demi22...ak ti smiem vysvetlit... kazdy ma iny nazor na urcitu hudbu niekomu sa to paci niekomu nie..niekomu sa paci rock inemu hip hop kazdy ma svoj styl a nikoho nepresvedcis aby sa niekomu pacila ta a ta hudba...mna nijak elton john neberie ani PSB...a to neznamena ze ked niekto toto nepocuva tak jeho inteligentnost z oblasti hudby je UBOHA ako si povedala...lebo tym ako si sa vyjadrila si sa zubozila len ty...ja pocuvam hip hop a mozem povedat to iste...nerozumies sa do tej hudby tak si uboha...a tak mila demy skus sa poobzerat okolo seba aa necumiet len do nejakej knizky s pravidlami o slusnom spravani...radsej si pozri co je nove v oblasti hudobneho showbiznisu

demi22

pýtať sa môžeš.. ale tým prezrádzaš veľa o sebe a odpovede na tvoju nemiestnu otázku sa aj tak nedočkáš.

pre damu

skutocna dama nepouziva vyrazy ako chumaj, kraviny a podobne. Takze kludne sa ta ktokolvek moze spytat na vek, pretoze dama nie si

demi22

určite som staršia ako ty.. na tvojom mieste by som sa *slušnou výchovou* veľmi nechválila, keďže nevieš takú základnú vec, že sa nepatrí pýtať sa dámy na vek. Naštuduj si pravidlá slušného správania a potom sa ozvi.

demi ha

Kolko mas rokov Demi 12? Tvoje vyjadrovanie prislucha takemuto veku. Neznizim sa pouzivat nadavky mam totiz slusnu vychovu narozdiel od niekoho.....

demi22

hahahah - shsdgaj ty si riadny idiot, môj príspevok bol určený rozumným ľuďom, t.j. nie tebe, a mal za cieľ upozorniť na naozaj kvalitnú hudbu. Nie nadarmo sa štýl hudby PSB označuje ako "inteligentný pop". ale tam tvoje "hudobné vzdelanie" už nesiaha. si úbohý.

sign

áno hudba síce lieči srdiečko. Ale tak nie len ta pomalá..snád keď si smutná potrebuješ rozveseliť nie? ja keď som smutná a pustím si niečo pomalé je mi ešte horšie,preto si pustím niečo rýchlejšie,to mi dokáže fakt zdvihnúť viac náladu jak nejaký sladak :)

demi ha

No s takym primitivnym clovekom som uz davno nezazil konverzaciu ako si ty Demi/do re mi/. Mam hudobne vzdelanie a napriek tomu si nedovolim nikomu tlacit moj styl hudby.Teba musia mat priatelia velmi radi. Musis byt fakt empaticky clovek...hahahahhahaha