hudba lieči srdiečko

demi22

Elton John má veľmi pekné pesničky, napr. Nikita, Daniel, Your song, Original Sin, Rocket man, The last song, The One.... len na inšpiráciu:
www.youtube.com

www.youtube.com

www.youtube.com

kikushqa

hudba naozaj lieci niekedy aj z horsi naladu ale pomaha mysliet ja pocuvam roznu hudbu podla situacie bud ststnu ale smutnu toto pisem a pocuvam smutnu hudbu a rozmislam sice chcem byt silna aby moji priatelia nevideli ze sa trapim ale niekedy sa prezradim ze ma vo vnutri nektore veci trapia a bolia

face of agony

Ja ked mam brutalnu depresiu, tak si pustim Aliciu Keys (songs of a mirror). Alebo SOAD - Chop Suey. Pocuvam vselijake styly, v kazdom sa da najst to, co potrebujete. Najradsej mam metal alebo rock, aj ked mi vsetci vravia, ze to skor skodi ako pomaha. Ale ja v tom vidim (resp. pocujem:) nieco ine ako len "trieskanie a vrestanie". Vacsina pesniciek ma skvele texty.

mirus1311

Jej, dakujem vsetkym za nazory a tipy.

ewkaaaa.... mam 21 a pacia sa mi rozne styly. Pocuvam aj H16, mam ich rada, ich texty maju fakt nieco do seba. V tomto s tebou uplne suhlasim.

T_Janulienka.... Ja to tiez tak robim, take svoje songy, co ma povzbudia a dodaju energiu uz mam, preto som teraz hladala nieco take smutnejsie, mne ked je smutno, strasne potrebujem pocut smutne veci, asi tiez preto, aby som sa mohla vyplakat a je to "vonku". Takze by som bola rada, keby si mi napisala nejake tvoje konkretne tipy;)