hudba lieči srdiečko

slnečnica

Ak sa potrebujem ukľudniť pustím si
Claydermana, Iglesiasa, Enighma. Ak musím urobiť niečo a vôbec sa mi nechce,tak si pustím Abbu alebo Bonyem. Ináč mám rada hudbu, stále mi hrá niečo, ale len potichu. Tvrdím, že hudba lieči

T_Janulienka

mne ked je smutno tak si pustim poriadne pomalu smutnu deptajucu muzicku vyplacem sa dosytosti zapnem nieco energicke rychle a hned je lepsie naaladaa

sonka

ewkaaaa... inak niekto raz povedal, že treba kráčať len po cestách s prekážkami, lebo ak človek ide po cestách na kt. nie sú prekážky, nemá sa na čom poučiť a nemá ako ďalej psychicky rásť.
sama sa životom riadim mottom z út a. eisteina: ,,Čím viac sa človek pokúša vyhnúť utrpeniu, tým viac trpí, lebo tak ho začínajú trápiť zbytočné a nepodstatné veci.´´ toto tvrdenie možem len potvrdiť a to dokonca z vlastnej skúsennosti.

sonka

ewkaaaa... myslím si, že život nei je smutný, život je presne taký, akým si ho človek zariadi. Sú síce isté situlácie, kt. sú predurčené a človek sa nim nevyhne, ale je veľa vecí, kt. sa vyhnúť može a kt. može meniť. Záleží len na človeku ako sa k tým situláciam postaví - buď im podľahne alebo bude rabiť všetko pre to, aby bolo lepšie, všetci sme si pánmi svojho osudu si mysl´´im a o tom, že život nie je fér si tiež dovolím s tebov nesúhlasiť. Možno si už počujla, že Boh koná nenáhlivo, ale spravodlivo. Osobne sa toho držím, takže aj keď sa mi niečo zlé stane, snažím si položiť otázku čo si mám uvedomiť vďaka tomu, čo sa mi stalo? čo robím zle, že sa mi to stať muselo? a následne sa snažím poučiť. potom si ešte poviem, že aj toto raz pominie a to kedy to bude a aké následky to zanechá závisí len a len na mne. od priateľa som sa naučila, ýže život netreba brať ako niečo zlé plné prekážok, ale ako výzvu si ho vychutnávať plnými dúškami a každým dňom sa zlepšovať.

sonka

majkaM... súhlasím, ke%d je človek smutný, tka len nech nepočúva smutné veci i keď niekomu to možno pomože, neviem, ale mne nie, tak radšej niečo veselá a rytmické :)

sonka

Keď je mne smutno, nesnažím sa príliš počúvať smutné slaďáky, leboi potom som smutnejšia ešte viac, skor niečo také, čo počúvam najradšej a vačšinou, teda pop-rock, no vypočujem si aj sľadáky, aby nesmú bYť až prehnane sladké. Čo sa týka interprétov, tak tých striedam (len tých, kt. počúvam rada, samozrejme :D), aby sa mi napr. jedno CD neopočúvalo a neznudilo a aby som tak prešla aj možnej rutine. Ale tak asi najradšej mám bon jovi, tí mi dokážu vykúzliť úsmev na tvári aj keď je vonku škaredý sychravý dEň, potm ešte rada počúvam linkin park, shaniu twain, 3 doors down, jamesa blunta, lean rimes, deltu goodreem, good charlotte, simple plan, Plain White T=s, elán, desmod, smatanku... to su asi také naj, čo ma teraz napadlo, určite sa ich nájde ešššte víc, ael naj sú u mňa bon jovi. som čítala, že mozartova hudba upokojuje a zabavuje stresu, tak som vyskúšala :D (šak čo, za skúšku človek predsa nič nedá), ale mňa to nejak neupokojilo, proste hubda leiči, ael musí to byť hudba, kt. sa vám páči, lebo ak nie, može mať celá terapia opačné účinky (ako u mňa majú takéto opač. ňúčinky napr. ľudovky, rap, hip - hop, disco, jazz, no ale musím podotknúť, že to píšem za seba, takže ak sa to vám páči, kľudne to počúvajte).

ewkaaaa

teraz pocuvam h16 a konkretne mam rada"nemaj stres,zivot neni fer,napoj omamny" ten posledny je ale taký smutný a napriklad aj kontrafakt ma jedem velmi smutny song "pockaj tam na nas hore" a ostatne napr disharmonia-preco places to poznaju asi vsetci je topekne je to pravda. a a mam rada aj party tracky ktore mi vedia zdvihnut naladu. treba popocuvat niektore a zistit co sa najviac lubi... a este sa hovori ze kto hlada,najde :)hip hop ma nieco do seba.a hlavne slovenskemu presne rozumiem ale pocuvam aj amerku. aj ked vela starsich ludi ten styl hudby odsudzuje. niesu to len bezvyznamne frazy.ale pribehy zo zivota a ostatne tie blaznive "party shity" atd atd neviem ci to poznas. lebo netusim ani kolko mas rokov a aky styl je ti blizky

sonik

ahoj mirus ja ked sim smutna tak si oustam hudbu nad ktorou mozem rozmyslat a s kazdym pocutim mi da novy zmysel je to nieco ako povzbudenie naj mi pomaha alternativny rock ale skus si vypocut decompression period od papa roach mne ta piesen dost pomaha ked som smutna