Busenie srdca

Príspevok v téme: Busenie srdca
Ako Dedko

Ahojte všetci, som mladý chalan, budem mať 21 rokov. V živote som toho veľa šťastného nezažil, rozvod rodičov, mamina choroba, otcov alkoholizmus, osobný život, čo sa týka lásky mi nikdy nevychádzal, odmalička som bývaval chorý. Počas puberty som sem tam aj popil, raz za týždeň, ale dnes už to tak nie je, vypijeme si tak 2x do mesiaca niekedy aj dlho nič, čo ma rápi je búšenie srdca, pri hocijakej situácii, rýchom pohybe alebo pod rozbúcha akoby som behal 12 minutovku. Mám strach z infarktu :( A to mám len 21 rokov, a zomrieť sa vôbec nechystám:( Mám odmalička skoliozu, takže väčšinu času chodievam zhrbený, lebo sa mi tak lepšie dýcha, to mi vysvetlil doktor už veľmi dávno. Môže to ísť od chrbtice? Plus mám aj celiakiu, neviem či to môže mať nejaký súvis. Našiel som si, že stavu aký mám práve teraz sa povie horror mortis - strach zo smrti. Prosím ak viete o niečom povedzte mi.
P.S. Nikomu som o tom nepovedal, ani doma, nechcem robiť starosti, takže liečiť by som sa liečil sám. ...ano idem s tým aj k doktorovi. Za odpoved dakujem vopred.

ema

aj ja mam horor mortis a obcasne busenie srdca ale to skor nepravidelen busenie trvajuce par sekund. bola som u kardiologicky a povedala ze to byva zo stresu a strachu. takze je to psychicky problem. skus zmenit zmyslanie a popripade navstivit psychologa. ak sa zadychavas pri pohybe najma tak mozno mas anemiu, nedostatok zeleza

doktor smrt

Nazdar Dedko!!!Stav aký popisuješ je príznačný pre NCA a taktiež pre kardiofóbie.Tvoja nemoc je viacej nepríjemná ako nebezpečná.Odporúčam Ti od základu zmeniť životospávu a začať sa venovať športu aj keď len rekreačne.Hlavne prestaň sám seba pozorovať,nevieš si ani predstaviť akú záťaž je Tvoje 21 ročné srdce schoné vydržať.V Tvojom veku by si sa mal zaujímať o tie krásne kočky čo chodia okolo teba ,keď ideš po ulici.Ver My,že
oni sú ten najlepší a jediný liek na Tvoje srdce!!!!!!!

RNG

Skolioza a nedistatok mineralov vzajomne suvisia velmi casto. A s nedostatkom materialov suvisi tetania a ine nervove poruchy. Tem na to tu bolo viacero,
Odporucal som proti tomu napravit si travenie(betain HCl a enzymi) alebo/a branie dobrej zmesi mineralov, ako napr Bone essentials so Spirulinou.