Problemy s kolenom :-((

Príspevok v téme: Problemy s kolenom :-((
ppp2

Dobrý deň. Mám taký problém, dúfam že mi poradíte....
Včera som si bol trocha zakopať loptu. Už dlhší čas ma nejak pobolievalo ľavé koleno, dokonca bolo aj dosť nestabilné. Ale žiadne opuchy, dalo sa s ním dobre hýbať takže som usúdil, že to asi nebude nič vážne. Samozrejme som si von zobral tú modrú bandáž na koleno. Šetril som sa, tak aby sa mi neobnovilo zranenie, keďže som mal pred rokom a pol natrhnutý postranný väz v ľavom kolene.
Tak som kopal (pravačkou, nie ľavou :-), poklusával... Nič dramatické.Potom som sa oprel o to ľavé koleno, a zrazu obrovská bolesť. Mal som pocit, že mi to koleno vyskočilo, lenže vďaka tej bandáži sa akoby vrátilo späť. Na pohľad nevyzerá žeby bolo vyskočené... Lenže opuchla mi pravá časť toho kolena, a mám to dosť napuchnuté. Bolí ma tá strana kolena už na dotyk, chodiť ledva viem....
Môže to byť obnovené zranenie postranného väzu? Alebo meniskus? Mám s tým ísť na úrazovku ?
ďakujem za každú radu.

imunitka

To sa da takto tazko usudit, co sa ti mohlo stat. Podla mna na urazovku ist nemusis, staci ortoped. Moze to byt hocico, aj postranny vaz a tiez aj prasknuty alebo vysunuty menisk. drzim palce