Poradte mi - prvý sex :)

Príspevok v téme: Poradte mi - prvý sex :)
julinqooo

čaute..mám 17 rokov a už by som chcel mať konečne sex..mám návrhý ale stale to odkladám a neviem prečo asi preto že sa toho bojím ale ešte som to nerobil..ale mám nato chuť....a trápi ma zopár vecí.............................
1.-najprv je predohra fajka a tak
2.-potom sex nasadim si kondom a normalne ju začném dávať to viem..
3.-ale potom ked to na mna príde tak neviem čo s tým..či rýchlo vybrať penis z nej alebo čo a ked sa vystriekam do kondomu a ked budem vtedy vnej stane sa niečo alebo čo? prosím poradte ... dakujem vopred

machulka06

drahý julinko...
keďže máš nedostatok základných informácii venuj sa radšej \"ručným\"prácam... časom keď nadobudneš nejaké poznatky a spoznáš dievča ktoré ti za to bude stáť tak to príde samo, nebudeš musieť zisťovať na fore čo a ako...btw, nechcela by som si to s tebou rozdávať...už len pre ten tvoj prístup...že \"začnem ju dávať\"...
na sex treba aj lásku, tak je to krajšie...
ale aby si nepovedal, že som mrcha a iba ťa tu moralizujem , tak pridám aj odpovede na otázočky:
1.) predohra nieje povinná :) navyše,osobne si myslím, že ak by tak mladý a neskúsený chlapec začal sex \"fajkou\" asi by sa dievčina nejakého pohlavného styku už nedočkala...
2.)bod dva \"vieš\".... teda aspon si to myslíš že vieš...
áno, nasadíš si správnou stranou kondom a môžeš ísť dnu...ak sa ti to podarí...
3.)to záleží na tom ako sa dohodnete... na vašej zodpovednosti, môžeš sa spraviť aj v nej aj mimo nej...záleží od toho s čímbude súhlasiť ona...