Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Živicové korunky

nervak

na ľavej strane hore mi na troch vlastných bola urobená porcelánová mostikova korunka ktorá mi nahrádza aj stratené zuby medzi tými troma.robili mi ju v r.2009 a v tom case som odišla do uk a tu mi nasadili tabletky na vys.krvny tlak.kedže korunka akoby tiskala ale aj zuby boli ešte citlivejšie pod ńou myslela som,že mierny opuch dasien je z toho..dasna akoby hrčkovito sa zvečšovali nad stredom korunky.na dovolenke na sk.mi odporučili zmeniť lieky na vys.tlak vraj to mam z liekov.tu v uk doctor vytiahol knihu,že čo chcem v tej knihe sa take niečo nepíše a ja musím brat tie lieky.Odmietol výmenu liekov.Dnes už mám veľkú hrču z tých hrbolkavých opuchov aj ked to nebolí ale mi to vadí.idem k dentistovi tu v uk lebo to nieje normálne toľko peńazi všade strkať a nič nevybaviť každý si trepe svoje to čo za doktori?a potom nemaj vysoký tlak...

inkognito

velmi kratko...zivica obsahuje mikroporezu ktora sa rychlo zanasa... aj to je jeden z dovodou preco sa v sucasnosti uz nerobia na trvalo ale len ako docasne ochranne riesenie

rexyna

Ja som mala živicove 15 rokov a sluzili mi velmi dobre, teraz mam porcelanove a dasno mam zapalene okolo jedneho zuba, cize asi to je o presnosti vyhotovenia tych koruniek a nie od materialu.Ak sa Ti zapaluje dasno, skus si dat odstranit zubny kamen aj nad korunkou.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Živicové korunky - Fórum - ZDRAVIE.sk