Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

umele nechty a sosovky..skusenosti

Príspevok v téme: umele nechty a sosovky..skusenosti
lucinka2586

Ahojte baby.Ma niektora z vas skusenosti s gelovymi alebo akrylovymi nechtami pricom pouziva sosovky? chcela by som si dat urobit gelove nechty,lebo te moje su male a lamave ale mam kus obavy ci zvladnem vyberanie sosoviek bez problemov.a ako je to aj zo zavadzanim tamponu pri menstruacii?sposobuje to problemy?dakujem

bolesti

poradte mi ako sa mam zbavyt castich bolesti posvy.u gynekologa som uz bola nepomohlo to.strasne ma to boli az tak stipka niekedy aj po stiku.vyriesim to tim ze si sadnem na wc.poradte

nikaaaaa

moja mama ma umele nechty a tiez pouziva sosovky ... zo zaciatku jej to robilo trochu problem ale teraz uz uplne v pohode...

Hapacabanna

Tak ono to chce len zvyk.Ak mas vo zvyku nechat si pestovat dlhe nechty a neprekazaju ti pri roznorodej cinnosti,tak by to nemal byt problem,chce to len zvyk.Ale tak je pravda,ze to bude komplikovane.Napr.s tym tamponom a o sosovkach nehovoriac.

sisa444

No ja som mala len umele nalepene asi pred tyzdnom ale bolo to hrozne zle sa manipuluje so sosovkou a dat ju do oka hotova katastrofa aspon v mojom pripade najprv si skus len take nalepit a uvidis sama

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

umele nechty a sosovky..skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk