Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

umele nechty a sosovky...prosim pomooc

Príspevok v téme: umele nechty a sosovky...prosim pomooc
lucinka2586

Ahojte baby.Ma niektora z vas skusenosti s gelovymi alebo akrylovymi nechtami pricom pouziva sosovky? chcela by som si dat urobit gelove nechty,lebo te moje su male a lamave ale mam kus obavy ci zvladnem vyberanie sosoviek bez problemov.a ako je to aj zo zavadzanim tamponu pri menstruacii?sposobuje to problemy?dakujem

mirka 23

Ja som mala gélové nechty a nosím šošovky. Zvládla som to. Nebolo to jednoduché ale dá sa to. Keď som mala také klasické dlhé (približne 7-8mm)tak to bolo ťažšie hlavne vybrať šošovku. S aplikáciou som až taký problém nemala, išlo to v pohode. Takže ak si dáš nechty tak 5mm (tá časť čo trčí von) tak by si problém nemala mať. A ak by ti to aj tak vadilo, tak si trocha opilnikuješ ukazovák stačí aj 1 mm a nemala by si mať problém.
Ak si dáš nechty a v minulosti si gélové nemala, tak budeš mať prvý týždeň problém aj s obyčajnejšími vecami - rozopnúť si gombík na nohaviciach, zdvihnúť mincu zo zeme....ale postupne si zvykneš, a gélové nechty ti budú pripadať úplne prirodzené.
P.S: Daj si záležať na výbere manikérky. Vyber si takú ktorá robí kvalitne, nechty musia vydržať mesiac, aby sa nezlomili. Nedávaj si robiť kámoške za 400sk, ktorá si teraz spravila kurz a chce si to na tebe vydržať. Ak manikérka pekne zdobí nechty (maľuje lakmi s tenkými štetcami, nedáva len trblietavé prášky) tak to svedčí o jej šikovnosti a jej práca by mala byť kvalitná.
Sorry za dlhý príspevok.

rolla20

cavko, ja sice nemam skusenosti s umelymi nechtami , ale mam skusenosti s vlastnymi drapkami a poviem ti , neni to ziadna vyhra, hlavne na palci je to problem. Ja som to mala lahsie, mohla som si ich zastrihnut, no ty to budes mat potom veru drahe...(davat tie nechty dole, ked ti to nebude vyhovovat)
no a s tamponmi ti neporadim, bo tie som mala len zopar krat a nespominam si na to, ci mi to robilo problem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

umele nechty a sosovky...prosim pomooc - Fórum - ZDRAVIE.sk