"Kolieska" na rukach

Príspevok v téme: "Kolieska" na rukach
sharon_23

Ahojte. Mam taky problem, teda moj priatel - pred par mesiacmi sa mu na rukach zacali objavovat take ako keby kolieska. Nie je to na kozi, akoby pod kozou; to koliesko scervenie a po obvode je biele. Strasne ho to boli, nevedel kvoli tomu ani spavat. Bol s tym u lekara, uz niekolkokrat, brali mu krv, poslali ho na vsetky mozne vystrenie k lekarom vratane zubara, reumatologa atd., ale vsetky vysledky ma v poriadku, aj krvne vysledky - nic nezistili. Nemate s tym niekto nejaku skusenost? Keby nieco, mam aj fotky ako to vyzera, mozem poslat. Vraj alergia to nie je, ono mu to zmizne za niekolko minut (niekedy je to az hodina, dve...). Potom ma ruky v pohode ako keby sa nic nebolo stalo. Prosim poradte, dakujem.

dianka.1

pozri si stranku -odkaz odstránený- najdes tam aj ich mailovu adresu a posli im tie fotky, mozno ti budu vediet povedat co to je.

lea

borelioza. rychlo na virologicke testy, nedajte sa u lekara odbit, lebo su drahe. u boreliozy je ale riziko, ze v prvych 6 tyzdnoch po nakazeni testy este nemusia nic ukazat

pepe10

ahoj sharon,no nepisal som ze ma to boli,lebo mna to neboli vobec,len tu podobnost to ma ze sa to hocikedy znicohonic objavi no a po par minutach zmizne,neboli to nesvrbi nic,len su to take cervene bodky,mne len kozna zobrala krv a dala vysetrit no ale nic nezistila,ostatne mi s tym nic nerobila ani nezistovala,len povedala ze to budem mat z jedla,alergicka reakcia,ze to je koprivka ci co,no a ze mam si to odsledovat ze z coho to moze byt,ale tak nanic som nedosiel..predtym sa mi to vyhadzovalo castejsie,teraz tak raz dvakrat do mesiaca..

amyfl

uz som aj na toto zabudla, ked som bola decko, naposledy mozno este pred siestimi rokmi sa mi to vyhodilo, take neprijemne to bolo...poslite mi niekto tie foto, myslim ze je to ono, ale nikdy som s tym u lekara nebola

sharon_23

Pepe10 - ahoj. a tebe aj robili nejake vysetrenia? tiez nic nezistili? ale ty nepises ze by ta to bolelo...

Miselka - posles mi e-mailovu adresu? mam to totizto nafotene v telefone...

pepe10

ahooj,neviem ti pomoct,akurat chcem napisat ze mam nieco podobne..totiz na rukach sa mi hocikedy vyhodia take cervene bodky,neni to na kozi,ale akokeby pod nou,vobec to nevystupuje ako neake vyrazky,proste len koza je taka cervena na tych miestach,take male bodky cervene su to,a tiez po par minutach same zmiznu a neni najmensej stopy po nich,no a vobec netusim z coho to moze byt,lebo aj ked som sa snazil najst suvislost v jedle,to mi povedala kozna,tak ziadna nebola,lebo sa mi to vyhodilo hocikedy,teraz uz skoro vobec sa mi to nerobi,ale tak raz zacas si to vsimnem..no a mam z toho divny pocit,lebo mam aj ine problemy s kozou no a neviem co to..sa mi teraz viac robi akne a je tazko sa hoji,mam plet cistu viacmenej,ale sa mi spravi jedna dve vyrazky a potom trva aj tyzden kym sa zahoja,potom par dni klud a zas to iste..a taak..no neviem ma to stve