Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kríza osobnosti ???

Príspevok v téme: kríza osobnosti ???
lessia

mam 22rokov,studovala som na dopravnej skole, teraz sedim v kancli za minimalnu mzdu (hej a par korun na ruku:-) ), ale nie som si ista, ci toto chcem..respektivne viem, ze toto to nie je...ale vobec netusim, cim a kde zacat?!laka ma tolko veci, tolko kurzov, tolko skol a zamestnani..ako zistim,co a ako sa mam rozhodnut??je nejaka poradna pre to?vie mi niekto pomoct?som zufala a neviem, co a ako dalej..

lessia

no raz som mala tuto moznost, u nas otvarali novu pobocku realitnej kancelarie, ale vtedy som sa rozhodla pre tuto pracu, co mam, no vela krat som premyslala nad tym, ci som spravila dobre.viem, ze je to skvela praca, aj platovo super ohodnotena..no len neviem, ci by som sa ja na to hodila, ved nemam absolutne ziadne skusenosti s takou pracou!a u nas v okoli je to slabota...

inka255

nebavilo by ťa napr.práca realitnej maklérky?dosť RK hľadá maklérov,je to síce práca dosť náročná na čas,praca s ľudmi,ale časovo nezávislá a dosť dobre platená

lessia

ano , tato terajsia je fajn, vyhovuje mi vzdialenost a aj cas, ale plat nie a to je , myslim si, dost dolezite, inak sa straca chut pracovat..ved uvidim, nieco skusim, aj ked neviem, kde a ako..no a u nas je malo pracovnych miest, sme male mesto..

jajka

kazdy sme nejaky, jeden je priebojnejsi viac iny menej. musis sa sama nakopnut a pustit sa do toho. prejdi si ponuky, porozmyslaj, ak sa ti budu nejake pacit, chod sa tam nezavazne pozriet. popytaj sa na pracu, pracovnu dobu, pracovne podmienky...a nenapadne aj plat. len sa rozhliadaj a uvazuj. ak chces nieco zmenit treba pre to nieco urobit. mozno ze zistis ze ta tvoja praca je vlastne celkom fajn.

lessia

no a ja som taka,ze hned vo vsetkom vidim len to negativne, ze co ak sa mi to nepodari, co ak to nespravim a tak..aj na nete je toho velmi vela, ze neviem, kde zacat hladat...

jajka

som presne taká ako ty, neviem čo chcem a čas mi tečie medzi prsty. ostala som na tom istom mieste od školy. už som vydatá a mám dieťa takže moje možnosti su už dosť obmedzenejšie. treba skúšať a prejsť si viac zamestnaní, nebáť sa, a nebáť sa skúsiť študovať popri zamestnaní. všetko ide, len treba chcieť. nečakaj.

lessia

ved ked ja ani neviem, na co by som sa hodila, co je pre mna vhodne..premyslam: pracovat a studovat popri tom, externe..ale kde pracovat, aby som si to mohla dovolit a co este studovat..som velmi nerozhodna a vobec nie som priebojna.cakam akoby, co pride..a mlada nebudem vecne predsa..a zas ak pojdeme s priatelom do zahranicia, tak by som chcela studovat zas tam, ak by to slo..ale stale sme doma...

jajka

ja tiez pracujem v kancli. tiez som tuzila po niecom zaujimavejšom. ale pozri sa po trhu práce. Co môžes robiť s tvojou kvalifikáciou? také čo by ťa bavilo aj by ti vyhovovalo? financne, casovo,...neviem odkiaľ si. máte dost ponuky práce v okoli? ono to byva tak ze zaujimava práca nebyva az tak dobre platená. chces este studovať? nevies si vybrat smer? rozmýšľaj tak, aby si sa aj uplatnila. máš organizačné a vodcovské schopnosti? vies si predstaviť viesť ludí? nechces mať vlastnú firmu? poradím ti toto: si este slobodná, máš viac možností. neboj sa vyskúšať viac zamestnaní. skúsenosti sú najdôležitejšie. zistíš ako reagujes na rôzne situácie, čo ti vyhovuje a čo uz nie. rozmýšlala si o práci v zahranicí? vedela by si predávať nejaké produkty? dokážes spracovať ludí, ukecat ich aby si niečo kupili? zacinas, mas malo skuseností.

lessia

a ako si to nakoniec vyriesila ty?toto je "realna" praca, v kancli, ale nejak ma to nepovzbudzuje do zivota..ako som pisala nieco mi chyba, neviem,co..ano som komunikativna, mam rada ludi, ale aj kancelarsku pracu..ale neviem, kde a ako zacat.

jajka

viem o čom hovoríš lebo toto ma tiež veľmi dlho trápilo. asi to chce čas a veľa skúseností, musíš zistiť čo ťa baví ale rozmýšľaním na to neprídeš. tanec cestovanie a tak to su hobby. Bavi ťa práca s ľudmi? pozri si ponuky práce na internete, hľadaj si reálnu prácu. Rada komunikuješ? Vieš sa predať? Si technický typ? Alebo taký papierový? Pracuješ rada manuálne? Máš logické myslenie?atd. nad takymi vecami rozmyslaj. chces pracovat so zvieratami? a pod.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.