***stolica***

Príspevok v téme: ***stolica***
asina

som velmi daleko a vsimla som si cevene zafarbenie stolice nielen na povrchu, teraz neviem ci to moze byt stravou-teda skor deci paradajkoveho dzusu co som mala 2x po sebe na ranajky alebo len krvou, no velmi sa bojim tak mi prosim rychlo poradte, teda cim to moze byt, lebo inak som ani cviklu ani paradajky ani nic cervene dlho nejedla len ta trocha paradajkoveho dzusu no a teraz mam hrozny strach.prosim a dakujem za skore odpovede

lucinda11

Chod k lekarovi, staci k obvodnemu. Nariadi ti nenarocne vysetrenie, kde si odoberies vzorku do specialnej nadobky a budete vediet co dalej. Neboj sa a bez.

[zruseny12]

ked je v stolici hlien,tak chod k lekarke na gastro...asi to nieco znamena,ja som bola na gastre a pytali sa ma tiez na hlieny v stolici/v knihe som citala,ze ked je v stolici hlien,tak je podozrenie na alergiu na lepok/skoc na gastro...

asina

no a dnes som mala trocha cerveneho hlienu...tak neviem. tu su tie misy na wckach take ze vsetko hned vidis, tak neviem ci som to mala aj doma ci len tu,ale bojim sa

asina

neviem ci to bola krv, proste stolica do cervena, ale nie napovrchu ale tak celkovo, hemoroidy to nie su, tie poznam...tak co ine.pytala som sa ci to moze byt z tej trosky paradajkoveho dzusu ci nie, nic ine sfarbene do cervena som uz 2 tyzdne nemala