dá sa schudúť aj bez diét!

Príspevok v téme: dá sa schudúť aj bez diét!
vanesa!

naco drzat diety?jest malinko a to iba zeleninu a same zdrave jedla ked doteraz ste to tak nerobili?
ja mam vysku 175 a vahu som mala 73,5 mozno na prvy pohlad vela ale mam ploche brucho, trosku boky a stehna inak niesom tucna...ale rozhodla som sa schudnut 10 kil a vyformovat postavu...schudla som 2,5 kg a to pomalinky kedze jem uuuuplne vsetko co mi pride do cesty...sladke, mastne, slane..proste vsetko...z bokov som dala dole 5 cm a zo stehien 2 cm...a ziadnu dietu nedrzim...
kazdy den som lahsia o 0,2 bez diet...ked jem straaasne vela vahu si drzim ked sa trolinku brzdim tak chudnem

knjaz varggoth

velvet..no tak zvacsi vrchnu cast a bude to ok:P zacni cvicit a postava sa vyformuje..a k tym sacharidovym vlnkam...dat do googlu sacharidove vlny a vyhodi vela odkazov:) je to o mnozstve sacharidov prijatych za den ... a cykluje sa to napr 50-150-300 a dokola ...treba si to nastudovat to je na dlhsie

majkaaa

Ja som úpravou stravy (prestala som sa prejedať,jesť viditeľne mastné jedlá a sladkosti)a športovaním (fitko) dala dolu bez hladu 25 kíl a krásne som vyformovala,resp.zmiernila nepomer medzi bokmi a pásom. Držať diéty a hlavne hladovať a počítať každú kalóriu je sebatrýznenie s následným jojo efektom.

danula

Tak co podarilo sa tu niekomu normalne schudnut?!teda aspon miery zmensit??!!!!=/Ak hej mohli by ste ma skontaktovat na mailovej adrese?!potrebujem poradiť!!!=/Ďakujem!! daniela.fillova@centrum.sk

velvet

knjaz varggoth:
mohol by si sa vyjadrit k tomuto (uprimne) .. .
Ako mam chudnut pri tomto type postavy . Uz sa bojim aj vysadnut ma bicykel,ci si tu polnu polovicu len viac nezosilnim .. dakujem :-)

knjaz varggoth

ak zacnete sportovat v spalovani tuku vam pomozu aj spalovace z obsahom kofeinu prirodneho efedrinu(synefrin) a acylpirinu(salicin)... najdete v obchodoch s doplnkami vyzivy pre sportovcov...na karnitin zabudnite , nefunguje..iba ak ako placebo

knjaz varggoth

je to realne ked zacinas posilovat...ja som tiez napriklad na zaciatku posilovania pribral 10 kg ale v pase siel dole o 5 cm ...