dá sa schudúť aj bez diét!

Príspevok v téme: dá sa schudúť aj bez diét!
vanesa!

naco drzat diety?jest malinko a to iba zeleninu a same zdrave jedla ked doteraz ste to tak nerobili?
ja mam vysku 175 a vahu som mala 73,5 mozno na prvy pohlad vela ale mam ploche brucho, trosku boky a stehna inak niesom tucna...ale rozhodla som sa schudnut 10 kil a vyformovat postavu...schudla som 2,5 kg a to pomalinky kedze jem uuuuplne vsetko co mi pride do cesty...sladke, mastne, slane..proste vsetko...z bokov som dala dole 5 cm a zo stehien 2 cm...a ziadnu dietu nedrzim...
kazdy den som lahsia o 0,2 bez diet...ked jem straaasne vela vahu si drzim ked sa trolinku brzdim tak chudnem

kovalcuk

da sa schudnut aj bez diet a to sportovanim ja som vazil 110 Kg a zacal som aktivne hravat futbal a to pri vyske 183 cm a teraz vazim 83 kg uz fotbal hravam len rekreacne ale posilujem dost podstatna je aj strava treba jest castejsie takych 6 krat denne zrychly sa tym metabolizmus a tym spalite kalorie a tuk a mozem pisat aj viac veci ale najtazie je zacat

cvicitelka00

ahoj knjaz varggoth
ja som napriklad tiez dost schudla v bokoch aj v pase ale na vahe to nebolo velmi vidiet...
vaha mi klesala pomalicky ale miery sa mi rychlo upravovali.

knjaz varggoth

inak chcel by som vidiet tych 2,5 kila a z bokov 5cm dole a z noh 2 cm...to si asi len viac utiahla meter...lebo to by bolo viac kg...

pracujuca

baby vam zarucujem ze schudnete..=D
nemate chud na jedlo, stale sa hybete a vsetko okolo toho.=D

ja mam maleho certika a kila idu dole =)

kikulka

tak ked ťa to nezaujíma,tak načo reaguješ a to ti máme veriť po tom všetkom,čo si tu popísala,že si to nepísala ty???haha

kikulka

trpaslik,to máš pravdu,keď som bola mladšia,tiež som dúfala,že sa dá schudnúť nič nerobením a napchávaním a tablatkami,ale našťastie,som si uvedomila,že mi to nepomôže a 90dňovka a delená strava sú zaručene účinné