co sa to so mnou deje???

Príspevok v téme: co sa to so mnou deje???
ellyy

mam taky problem tento mesiac som mala dostat kramy no a do teraz som ich nedostala...pobolievaju ma prsia ako vzdy pred kramami...A sem tam mi aj kramy vynechaju ale to je len raz za cas..ked mam stresy..minuly mesiac som mala prvy krat sex ale mali sme kondom..a v nedelu sme sex mali znova..dost ma to bolelo a predtym to bolo v pohode asi sme na to sli prilis rychlo ehm..no po sexe som zacala slabo krvacat..a krv taka slaba sa mi este objavuje a to uz presli 3 dni...a prsia sa ma stale bolia..a menstruacia nikde..vie mi niekto pomoct???

ellyy

tak kujem baby nakoniec som dostala menstruaciu dnes v noci po dvoch tyzdnoch meskania...ale som myslela ze v noci zomriem od bolesti...ja som sa v noci zobudila na to ze ma priserne boli brucho som sa nevedela dostat z postele..potom som konecne vysla som sla na WC a uz sla zo mna krv..som si sla po tabletku skoro som odpadla tak zle mi bolo...som si musela sadnut..isla som naspat do postele no po hodine nic..som chcela ist za mamkou ale ta nedalo sa az som plakala od bolesti take krce som mala...potom som sa k mamke nejak dostala mi dala tabletku a uz v pohode potom mi to konecne preslo a som mohla spat..ako aj inokedy mam bolesti pri kramoch ale ne az take..iba sem tam je to take...holky aj vy mate take problemy??? kamoska mi odporucila flector od bolesti su to nejake rozpustne sacky ze antikoncepcia nepomaha a toto predpisuje obvodna lekarka ze nie je potrebne ist na gyndu...staci ju poprosit o flector od bolesti sacky lebo su aj masticky aj tabletky...a do 10min to zabera...

petra-machulka006

nepíšeš koľko máš rokov, ani ako dlho už menštruuješ, ale sama spomínaš že máš nepravidelný cyklus, že občas ti mešká...so stresu...
aj sex možno radiť medzi mierne stresovú situáciu, hlavne ten prvý :)
takže sa neboj...ak ste použili ochranu tak ako ste mali, nemáš sa čoho báť. určite ti to príde :)