Nasla som moju 13 rocnu dceru ako sa prstuje

lessia

desna---dakujem za pochopenie a povzbudenie..s mojou mladsou sestrou mame super vztah,snazim sa jej vo vsetkom pomoct ,vypocut ju.som ako jej druha mama.lebo s tou nasou sa o takychto veciach asi tazko porozpravame..ked raz budem mat dieta, urcite budem mat uplne inu vychovu ako moji rodicia..nemala som lahku pubertu,preto sa budem snazit ulahcit ju aspon svojim detom,nie je to zrovna najlahsie obdbobie..

mamicka852

desmodka no tak dopadlo to super mozem povedat ze keby nie je vas tak sa s nou neodvazim hovorit o tom povedala som jej ze to je normalna vec ze mi to neprekaza a tak myslim ze som dobre urobila este raz vsetkym dakujem

dianka.1

aj ja suhlasim s tym nazorom ktory tu napisala desna. ber to uplne normalne. ved uz je nacase, aby rodicia kvoli takymto veciam deti nedeptali. decka toho maju dost v skole a debata na tuto temu, ak ten rodic nie je moderne zmyslajuci, moze uplne cloveka vyradit na par dni. potom im ostavaju iba kamaratky, samozrejme len natolko skusene ako ony samy.

desna

lessia, to je naozaj hrozne, co pises. ja som rocnik 1953, mam tri deti, dvoch synov a jednu dceru. ked sa blizila puberta, o vsetkom sme otvorene hovorili, aj o masturbacii. moje deti vedeli, ze je to uplne normalna vec a ze ked budu pocitovat akekolvek napatie, nemusia hned hladat sexualnych partnerov, ale vsetko si mozu v pohode vyriesit samy. mysliet si, ze je to nieco hrozne alebo nenormalne je absolutna blbost. robi sa to cele tisicrocia a doslova na celom svete. v niektorych kmenoch uplne otvorene a verejne. to su ti, ktorych nepokazila civilizacia. skoda, ze tvoja mama takto reagovala, bolo to preto, ze so sexom ma problem ona sama. tazko vymazat z mysle takuto spomienku. radim kazdemu rodicovi, aby bral tieto veci uplne normalne. najlepsie bude, ked sa nad tym pousmeje.
mamicka852, aj tvoja reakcia je taka, ze by tvojej dcere mohla uskodit. je to absolutne normalna vec, ma trinast rokov a to, co robi je bezne. bud rada, ze nebeha po ulici a nehlada niekoho ineho, kto by jej pomohol z napatia von. to by si snad nechcela, ci ano? keby sme nase deti v tomto smere vychovali tak, ako treba, nebolo by tolko pohlavnych chorob, nezelanych otehotneni ani znamosti, ktore im nicia zivot.

lessia

ked som bola ja mala,pristihla ma mama,ako si to ehm "rozdavam" s babikou:-) (teda sucham si na zemi vyzlecena klitoris o nohu babiky:-)) ) booze, to bol trapaaas!a stale mi opakovala,ze to povie mojim kamoskam,ze je to zle,ze pojdem za to do pekla!proste,vravela mi tie najhorsie veci,ake len mohla..ze to,co robim,je najhorsia vec na svete.moja mama je rocnik 1956,takze staromodna vychova, myslenie..velmi som sa vtedy zlakla..no uz preslo zopaar okov,tak sa nad tym len pousmejem,chapem to teraz uplne inak.no len ma mrzi,ze mi nastrbila sexualny zivot.nikdy som si neuzila milovanie,vzdy som myslela na to,ze robim nieco zle...