OCD

Príspevok v téme: OCD
pomoc

Dobrý deň
Chcel by som sa spýtať okolo tejto choroby ktorú má môj brat áno viem že už sú tu také témy ale on mi hovoril také teórie že čo ak sú tie obsesie dôležité niečo také ako keď ľudia nevedia pochopiť génia lebo je to nad ich schopnosti tak možno aj obsesie sú dôležité lebo každý má nejaký osud a aby k nemu došiel musí byť často na správnom mieste v správni čas a čo ak to je to čo dosiahne obsesiami a potom kompulziami ??? Ja viem že je tá teória smiešna ale čo mu mám na to povedať ??? A ďalšia otázka že či má naozaj OCD chcem zistiť tým že vám poviem čo robí
-Počíta schody veci.
-Všetko má určité poradie
-Hráva nejaké hry po internete a nikdy nehrá za niektoré povolania(postavy)
-a dotýka sa vecí a má vtieravé myšlienky robí veľa vecí viac krát a niektoré nerobí vôbec

mariaj

Ale podla mojho nazoru,by mala byt alternativna liecba ako doplnok.ak zaberie samo to ukaze ci vylucit lieky.Predpokladam,ze Tvoj brat ich ma.

mariaj

je to normalna choroba.otazne je,ci sa ju psychiatrovi podari vyliecit.treba opatrne skusat aj nejake alternativne sposoby.Trebars zacat s nejakym jednoduchym precistovanim tela bylinkami.Clovek nikdy nevie,kde je pes zakopany.A podla mna to nevie casto ani psychiater,lebo tak moc ludi chorych na tieto a podobne choroby by predsa nebolo.boli by vylieceni.Ak chces bratovi naozaj pomoct,tak si zhanaj viec informacii o alternativnych liecivach,doplnkoch,takych co mozu pomoct a ked nepomozu,tak aspon neuskodia.Ja mam psychiatricku rozumnu,ked sa nedalo pomoct,sama mi navrhla alternativnu liecbu.telo je velmi zlozite.Vela stastia.